0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Навіщо потрібні Денні ходові вогні?

  09.12.2019

  В період з 1 жовтня по 1 травня, згідно з пунктом 9.8 Правил дорожнього руху, на всіх транспортних засобах, які пересуваються поза населених пунктів, повинні бути включені Денні ходові вогні (ДХВ) або при їх відсутності ближнє світло. Це правило було введено для збільшення безпечного пересування за умов поганої видимості в період туманів, дощів і снігопадів. Таким чином вони служать для того, щоб позначить Ваш автомобіль і інших учасників дорожнього руху, для зниження ризиків потрапити в аварію, внаслідок поганої видимості.

  Багато водіїв все ще просто включають ближнє світло, хоча це призводить до збільшення витрати палива, частому перегоранню ламп, а також прискорює вигоряння і помутніння відбивачів фар, як наслідок погіршуються світлові характеристики головної оптики. Для уникнення таких проблем потрібно використовувати додаткові світлодіодні Денні ходові вогні.

  ДХВ - це зовнішні світлові прилади, які встановлюються спереду і покращують видимість рухомого транспортного засобу в світлий час доби. При використанні світлодіодних технологій, вони мають ряд переваг:

  • економія палива, за рахунок низької потужністі споживання;
  • збільшена світловіддача, дає яскравий світловий потік;
  • зручне розміщення на автомобілі, з можливістю використовувати як стильний елемент дизайну;
  • довгий термін експлуатації, у деяких моделей може досягати до 50 000 годин;
  • автоматичне включення при запуску двигуна, і відповідно зупинка при виключенні.

  При їх правильному підборі необхідно виходити з марки Вашого автомобіля, року його випуску і також враховувати який результат ви хочете отримати.

  За типом монтажу ДХВ поділяють на:

  • штатні;
  • універсальні.

  Штатні денні ходові вогні - це освітлювальні прилади, які встановлені на автомобіль виробником з заводу. Такі ДХВ почали встановлювати на транспортні засоби починаючи з 2011 року. При продажі, як правило вони йдуть разом з корпусом фари або з оригінальною заглушкою. Відрізняються своїм зовнішнім дизайном і розроблені спеціально для установки в конкретний автомобіль, зі штатними контактами для підключення. Таким чином вони виглядають набагато красивіше, а установка не займе багато часу і зусиль, без додаткових переробок і втручання внутрішню проводку, за рахунок повної сумісності. При підборі необхідно враховувати марку, модель і рік випуску автомобіля.

  Універсальні денні ходові вогні - це освітлювальні прилади, які встановлюються як додаткове освітлення на транспортні засоби без заводської укомплектованості ними. На ринку велика різноманітність таких ДХВ, і при підборі важливо враховувати не тільки, як вони будуть виглядати в поєднанні з головною оптикою, а ще як виконувати свої прямі завдання. Таким чином, за особливостями їх установки, можна виділити кілька видів.

  • ДХВ у вигляді окремих модулів в якому розташований один світлодіодний елемент. Така конструкція дозволяє встановлювати їх так як вам хочеться: горизонтально, вертикально, по діагоналі або по колу.
  • Кільця підсвічування або ангельські очки, які встановлюються на лінзу. Вони складаються з безлічі світлодіодних елементів, що розміщені по колу.
  • Гнучка стрічка, яка інтегрується в середину фари. Для такої установки необхідно повністю розпакувати блок фари.
  • ДХВ у вигляді зовнішнього моноблока. Вони найбільш поширені, за рахунок того що поставляються в окремому корпусі, швидко встановлюються і підключаються. Так як такі денні вогні зовнішнього застосування, необхідно звернути увагу на герметичність корпусу і його рівень захисту від проникнення дрібних часток і вологи.
  Завершена