0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Зарядні пристрої для акумуляторів EXIDE

  12.12.2019

  Транснаціональна корпорація exide є одним з найбільших виробників і постачальників акумуляторних батарей в світі. Наприклад, в Сполучених Штатах Америки, звідки вона родом, корпорація займає третє місце, в Європі за обсягом поставок EXIDE займає друге місце.

  Більше 30 автовиробників при конвеєрній збірці своїх машин використовують акумулятори EXIDE. До них можна віднести:

  • BMW;

  • Honda;

  • Peugeot-Citroen;

  • Nissan і т.д.

  Також корпорації EXIDE належить більше 30 брендів АКБ, найвідоміші в Україні це однойменний Exide, Centra, Hagen, Deta. Крім цього, EXIDE випускає найсучасніше обладнання для діагностики і тестування акумуляторів від навантажувальних вилок, до спеціальних комп'ютерів, також в асортименті є і зарядки.

  Модельний ряд зарядок складається з чотирьох імпульсних пристроїв з струмом заряду 3.8, 5.5, 7 і 15 А. За допомогою молодшої моделі на 3.8 А можна заряджати акумулятори до 75 а / ч, а найстарша модель на 15А може заряджати акумулятори монстри від 20 до 300 а / ч.

  Незалежно від струму заряду у всіх чотирьох пристроях встановлений датчик або компенсатор температури, він змінює струм заряду в залежності від температури навколишнього середовища, цей датчик захищає акумулятор від перегріву під час зарядки. Якщо температура АКБ підніметься вище 50 градусів за Цельсієм, то зарядка припиниться, щоб уникнути закипання електроліту. Датчик температури, встановлений в мінусові клеми, дозволяє більш точно стежити за температурою АКБ.

  Умовно модельний ряд можна розділити на дві молодші і дві старші моделі, молодші моделі на 3.8А і 5.5 А призначені для зарядки тільки стандартних свинцево-кислотних батарей, старші моделі на 7А і 15А можуть заряджати як стандартні батареї, так і батареї AGM, Gel.

  Крім цього, моделями на 7А і 15А передбачений режим Supply для живлення бортової мережі автомобіля від зарядки, в такому режимі ЗП видає напругу 13.7 В і може виступати в якості джерела живлення при заміні АКБ для збереження налаштувань бортового комп'ютера.

  Режим Supply вибирається за допомогою однієї-єдиної кнопки на корпусі пристрою, цієї ж кнопкою вибираються ємності акумуляторної батареї і її тип. Для підключення акумуляторної батареї можна використовувати силові кліщі або клеми під болтове з'єднання, болтові клеми прокручуються безпосередньо до клем автомобіля і надалі зарядку можна проводити не знімаючи батарею з машини, хоча при зарядці з підключенням через кліщі батарею теж можна не відключати від бортової мережі.

  Якщо при підключенні зарядки користувач переплутає полярність, то нічого страшного не станеться, у всіх зарядках стоїть захист від іскроутворення, переполюсовки і короткого замикання. При переполюсовці на корпусі пристрою просто з'явиться червоний сигнальний діод, він сповістить власника про неправильне підключення. При правильному підключенні, зарядка дозволить вибрати тип акумуляторної батареї і її ємність, далі процес заряду відбуватиметься в автоматичному режимі. Зарядка супроводжується миготінням помаранчевого світлодіода, по закінченню зарядки світлодіод змінить колір на зеленій, а мерехтіння на режим постійного освітлення.

  Зарядка акумулятора відбувається в 5 етапів. Спочатку батарея заряджається постійним струмом і зростаючим напруженням, потім струм падає, а напруга починає зростати. Для зарядки акумуляторних батарей AGM, Gel струм і напруга мають меншу величину. Процес зарядки можна продавати на будь-якому етапі, але на самому пристрої не можна побачити який етап зарядки здійснюється в даний момент.

  З додаткових, умовно корисних функцій в моделях на 5.5 А, 7А і 15А, можна відзначити вбудований світлодіодний ліхтарик, який дозволяє освітити підкапотний простір і знайти необхідні клеми.

  Завершена