0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Важливі функції відеореєстратора, про які мало хто знає

  16.12.2019

  Вибираючи відеореєстратор і вивчаючи його характеристики, в основному, звертають увагу на дозвіл, кількість мегапікселів, форм фактор і т.д. Але, в технічних характеристиках певних моделей можна побачити функцію HDR або WDR, на ці три літери досвідчений користувач може взагалі не звернути уваги, що буде досить неправильно.

  Сучасні відеореєстратори для якісної нічної зйомки і хорошою зйомки при перепадах освітлення обов'язково повинні оснащуватися однією з цих функцій, тому їх наявність не менш важлива, ніж хороший дозвіл або якість збірки.

  Яку технологію вибрати HDR або WDR

  Обидві функції мають однакове призначення, вони працюють з динамічним діапазоном матриці, що є співвідношенням максимально і мінімально освітлених об'єктів на відеозаписі. Або, іншими словами, це впливає на здатність відеореєстратора записувати контрастне зображення без пересвітлених і затемнених ділянок.

  Динамічний діапазон вимірюється в децибелах і чим вище цей показник, тим краще. Обидві технології поєднують в одну картинку максимально освітлений і максимально затемнений кадр, але мають кардинально різний принцип роботи.

  HDR діляться на два типи:

  • послідовний;

  • шаховий.

  Послідовний тип не використовується в відеореєстраторах по ряду причин. У відеореєстраторах застосовується HDR шахового типу і матриці з динамічним діапазоном до 70 дБ, а основне навантаження лягає на програмне забезпечення.

  WDR також може працювати за рахунок ПО, але в основному ця технологія спирається на "залізо" відеореєстратора, точніше на матрицю з більш широким динамічним діапазоном від 100 дБ. Така матриця здатна за один кадр зробити кілька знімків з різною витримкою (чим більше знімків з різною витримкою, тим чіткіше кадр) з подальшим з'єднанням усіх знімків в один кадр.

  Умовно можна сказати, що технологія HDR і як WDR програмного типу зустрічаються в більш бюджетних відеореєстраторах, і не завжди забезпечують хорошу зйомку вночі. WDR апаратного типу дозволяє досягти найкращої якості зображення і багато в чому це пов'язано з більш високою чутливістю матриці. Але, однозначної відповіді на питання, який відеореєстратор краще, з HDR або WDR? Не може бути, якість запису відео залежить і від інших параметрів і оснащення відеореєстратора.

  Завершена