0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Фарбування дисків своїми руками

  23.12.2019

  Коли літо остаточно відступає і починається осінь всім автомобілістам доведеться пережити, сезоне перевзуття гуми. Для багатьох перехід на зимову гуму означає заміну улюблених, литих дисків на зимову нерідко іржаве штампування, а для тих, хто цілий рік їздить на сталевих дисках тема їх іржавіння добре відома. Також відомо, що професійне фарбування іржавих дисків може стояти не набагато дешевше нових дисків, тому пофарбувати диски можна і самостійно.

  Ось і ми вирішили зробити таку процедуру своїми руками, ще й самим бюджетним способом. Звичайно, можна було віддати диски на якесь порошкове фарбування, а потім переживати, що вони облізуть через 2-3 роки. Спосіб фарбування, який вибрали ми, дуже дешевий і якщо колеса облізуть через 1-2 роки буде не так образливо.

  Для таких робіт нам знадобиться балончик з фарбою, розчинник, пара сталевих щіток і колода звичайних, ігрових карт, яка зіграє ключову роль.

  Для більш стабільного ефекту до цього набору можна додати антикорозійну грунтовку.

  Для початку, диск потрібно очистити від іржі і забруднень. Ми взяли кілька різних щіток, по експериментували з ними і вибрали найбільш підходящий варіант. Щітка з м'якого дроту відмінно впоралася з іржею, а щітка з грубого дроту дуже добре зняла стару фарбу. Можна працювати використовуючи два варіанти, але якщо потрібно вибрати одну щітку, то краще зупиниться на першому варіанті, так як, на наш погляд, така щітка більш універсальна. Також, спробували третій варіант, який виявився найзручнішим і найшвидшим, а саме використання корончатої ​​насадки на болгарку зі щетинго дроту.

  Якщо зачистка диска проводиться без демонтажу шини, то користуватися болгаркою потрібно акуратно, щоб не пошкодити шину і вентиль. Небезпечні місця краще обробляти вручну, за допомогою щітки по металу, також щітка незамінна при зачистці невеликих заглиблень, куди коронка не поміщається. Так, як болгарка є далеко не у кожного, то подібні насадки можна пошукати на дриль, шуруповерт або інший електроінструмент.

  Очистити колесо від іржі можна і ручним способом, це займе більше часу. Так як ми віддали перевагу болгарці, то вже на другому диску бюджетна коронка стерлася, і потрібна була ще одна коронка, можливо це пов'язано з високими оборотами болгарки, можливо з низькою вартістю коронки або її ресурсом.

  Максимально очистивши диск від іржі, перед фарбуванням, його потрібно знежирити. Для цього, ми використовували досить потужний обезжирювач 647, він також непогано змиває стару фарбу і частково змиває іржу.

  Щоб захистити гуму від фарби і розчинника, ми використовували ту саму колоду карт, встановивши карти, по колу, між диском і шиною і приступили до фарбування.

  Спочатку на очищений диск ми нанесли 2 шари грунтовки, потім перейшли до фарбування приділивши окрему увагу краям дисків. Після нанесення третього, фінального шару фарби диски можна встановлювати на місце.

  Разом два шари грунтовки, три шари фарби, колода карт і диски, як новенькі.

  Завершена