0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як зігрітися в авто? Автоплед з підігрівом Elegant. Інноваційний плед

  26.12.2019

  Відмінність автомобільного аксесуара від будь-якого іншого, в першу чергу, полягає в можливості підключення пристрою до бортової мережі автомобіля або до прикурювача. До таких аксесуаром можна віднести:

  Автомобільний плед, це виріб з флісу розміром 1х1,45, який також може підключатися до прикурювача і працювати, як повноцінний підігрів сидінь, тільки в цей підігрів можна ще й укутатися.

  Такий аксесуар, на перший погляд, може здатися не практичним і марним, але далеко не в кожній машині є підігрів сидінь, а тим більше, підігрів задніх сидінь і якщо на задньому сидінні часто їздять діти, то плед-накидка з підігрівом стане відмінним теплим доповненням машини. Він стабілізований під звичайний домашній плед і гармонійно виглядає в салоні будь-якого автомобіля, незалежно від матеріалу обробки сидінь.

  Кабель живлення з роз'ємом під прикурювач має довжину 2м, цього більш ніж достатньо, щоб підключити до прикурювача плед, розміщений на задньому ряді сидінь, а якщо машина велика або має третій ряд сидінь, то 2м кабелю, також цілком вистачить, щоб дотягнутися до розетки в багажнику.

  Переживати про те, що при використанні пледа він перегріється і вийде з ладу або згорить запобіжник в автомобілі не доведеться з двох причин.

  По-перше, у накидки невисока споживана потужність 45 Вт і невисокий ток 3,5А, тому гріє вона трошки слабше ніж підігрів сидінь.

  По-друге, конструкцією накидки передбачений термостат, який захищає плед від перегріву.

  З мінусів можна відзначити:

  • не високу інтенсивність нагріву;

  • неможливість регулювання інтенсивності нагріву;

  • відсутність рядка, який з'єднує верхній і нижній шар, через що плед мнеться.

  Що стосується нагрівального елементу, то він виготовлений з металу і покладений "змійкою". Тому в разі поломки нагрівального елементу весь плед вийде з ладу, позитивний момент полягає в тому, що плед можна розшити і відремонтувати місце поломки нагрівального елементу.

  В підведення підсумків можна сказати, що в будь-якій машині і так має бути плед або яке-небудь покривало, на всякий випадок. Якщо ж цей плед буде додатково оснащений підігрівом, то це скоріше плюс, ніж мінус.

  Завершена