0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Кошик
Мої покупки

Відеореєстратор 2Е Drive 550 Magnet. Реєстратор в авто на магнітному кріпленні

26.12.2019

Відеореєстратор 2Е Drive 550 Magnet, в першу чергу, може зацікавити новим і зовсім не типовим дизайном, хоча якщо ви були знайомі з пристроями Papago і Akenori, то даний дизайн не здасться новим. У будь-якому випадку, пристрій виділяється із загальної сірої маси.

Відеореєстратор має компактні габарити і сучасне магнітне кріплення. І, мабуть, саме кріплення стало головним мінусом девайса. Питання не в тому, що кріплення магнітне, з цим все якраз в повному порядку, є контактна група і додатковий фіксатор, який надійно утримує пристрій.

 1. Перший мінус, це те, що пристрій не має повороту, а лише тільки нахил щодо нахилу лобового скла.

 2. По-друге, даний механізм вкрай не надійний. При русі на рівній дорозі, нічого страшного не відбувається, але якщо виїхати на звичайну міську дорогу, то виникає сильний люфт, який накладає відбиток на якість відео і стабілізацію зображення.

Найстрашніше, що нетиповий форм фактор і магнітне кріплення, це мабуть єдина відмінність 2Е Drive 550 Magnet від конкурентів.

У всьому іншому, особливо з точки зору технічного оснащення, це звичайний середньостатистичний відеореєстратор. Виробник пішов по стандартному перевіреному шляху, матриця SONY IMX323 на 2 Мп, процесор NTK 96658, шестишарові лінзи і діафрагма 2.0

Всі перераховані вище характеристики, ні в якому разі не означають, що пристрій поганий, а скоріше навпаки. Це підтверджує можливість записувати якісне відео з роздільною здатністю Full HD.

Відеореєстратори ще близько 5 років тому навчилися записувати Full HD відео і все це тягнеться по сьогоднішній день.

З іншого боку, можливо, Full HD зараз є оптимальним дозволом для відеореєстраторів.

Повертаючись до інноваційних рішень, крім магнітного кріплення, варто відзначити вбудований в нього GPS модуль.

Картинка приємно порадувала. Вдень відеореєстратор забезпечує гарну передачу кольору, фіксує всі деталі, номерні знаки добре читаються з відстані 15-20 метрів. Дані характеристики відповідають руху по рівній дорозі, якщо їхати по середньостатистичній київській дорозі, то через недосконале кріплення страждає саме деталізація. Функція WDR відмінно справляється зі своїми завданнями. Наприклад, виїжджаючи з темного паркінгу на добре освітлену вулицю, відеореєстратор моментально підлаштовується під нові параметри освітленості. Також WDR добре працює і вночі, але наприклад, якщо освітленість дороги погіршується, то картинка стає шумновата. Номерні знаки вночі читаються так само добре, але природно з меншої відстані, близько 10 метрів.

Кут огляду у відеореєстратора не поганий, виробник заявляє 150 градусів. Під час тесту на трафареті, ми навіть трохи зайшли за дану позначку і можна сказати, що кут огляду близько 155 градусів.

Для настройки відеореєстратора доведеться трохи розібратися з меню. Саме меню просте, але навігація по меню сильно ускладнена тим, що на відеореєстраторі всього 2 кнопки. Навіть в пристроях, у яких є Wi-Fi встановлюється 4 і більше кнопки.

В даному випадку потрібно чітко знати, в який момент робити короткочасне натискання, а коли утримання однієї і тієї ж кнопки. Наприклад, коротким натисканням, коли відключений запис, можна потрапити в саме меню, де найцікавіший розділ це настройка попередження про зміну смуги руху. Далі кнопкою, якій здійснюється навігація по меню, потрібно вибрати відповідний пункт і коротким натисканням на кнопку вимикання, зробити підтвердження. Власне кажучи, так само, налаштовуються всі інші базові для відеореєстратора функції:

 • час;

 • дата;

 • чутливість G-сенсора;

 • за потребою, настройка балансу білого, експозиції, датчика руху і іншого.

З "цікавою" кнопкою відеореєстратора доведеться подружиться і, впринципі, це навіть може сподобається, так як сама по собі кнопка працює відмінно. Єдине, що алгоритми її роботи трохи заплутаний і ускладнений. Також можна відзначити, гарна якість матеріалів і складанний, за цими параметрами пристрій повністю відповідає своїй ціні.

До речі, у вартість включено:

 • відеореєстратор;

 • адаптер в прикурювач на 2 USB роз'єму;

 • кабель живлення;

 • магнітне кріплення з GPS антеною.

І GPS антена в цьому наборі, на наш погляд, зайва. Практична користь від неї сумнівна, так як антена тільки фіксує швидкість пересування. Набагато розумніше було встановити замість GPS модуля, Wi-Fi модуль. Це вирішило б проблему з не зручним управлінням і дозволило б переглядати відео на екрані смартфона.

Завершена