0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Якими бувають перехідні рамки? Для чого вони потрібні?

  02.01.2020

  Їзда на автомобілі без музики часом перетворюється на нудне заняття, тому сьогодні практично в кожному авто можна зустріти автомагнітолу. Перехідна рамка і карман для головного пристрою набувають актуальності при необхідності замінити музичну систему в машині.

  Основне призначення та застосування перехідних рамок

  Найчастіше про перехідну рамку людина замислюється після придбання нової автомагнітоли. Справа в тому, що не всі знають про необхідність заміряти розміри штатного місця, щоб головний пристрій ідеально в нього «сів». Якщо у вашій ситуації відбулося так само, то не поспішайте бігти і здавати назад в магазин автомагнітолу. З великою ймовірністю для вас можна підібрати підходящу рамку і карман, щоб магнітола розмістилася в тому штатному розмірі, який передбачив виробник вашого авто.

  Велика перевага перехідних рамок і карманів для автомагнітол в тому, що після покупки вам не доведеться нічого вирізати, підганяти за розміром або використовувати додаткові інструменти при монтажі. Все, що вам може знадобитися - це знімачі магнітол, які захищають корпус елементів від деформації і дозволяють акуратно здійснити монтаж. Крім рамки в комплекті практично завжди присутні елементи кріплення і перехідники для швидкої і безпроблемною установки.

  Сучасний ринок перехідних рамок і карманів пропонує два варіанти для покупки: універсальний і модельний. У першому випадку вам необхідно звернути увагу на типорозмір автомагнітоли та рамки. Обов'язково враховуйте фізичні параметри штатного місця, щоб куплена рамка вам підійшла. Якщо ви все-таки зробили неправильний вибір, у магнітоли один типорозмір, а у рамки інший, то зверніть увагу на карман. Він виступає в ролі своєрідного перехідника і дозволяє поєднати два різних типорозміри. У випадку з модельними рамками вам достатньо знати марку свого автомобіля, модель і рік випуску. Тоді ви безпомилково підберете відповідну опцію. Всі рамки за текстурою повністю повторюють приладову панель транспортного засобу, для якого вони призначені. При цьому аксесуари передбачені не тільки для автомобілів, але також для яхт, мотоциклів та іншого транспорту.

  Особливості монтажу і подальшого застосування

  Вибравши автомагнітолу та перехідну рамку, вам буде потрібно провести монтаж всього обладнання. Рамка фіксується в приладовій панелі, а після цього в ній розміщується головний пристрій. Якщо у вашій конструкції присутній карман, то він монтується в рамку, а вже після встановлюється магнітола. Щоб позбавити себе від зайвих процесів, можна вибрати рамку-карман. Це більш сучасний, але й більш дорогий варіант, однак в установці він дуже простий. За своєю конструкцією карман нагадує пластиковий короб з відкритими бічними частинами. Якщо ваш вибір припав на рамку-карман, то при монтажі з одного боку вам буде потрібно помістити автомагнітолу, а зі зворотного боку підключити всі необхідні комунікації й провода.

  Яку рамку краще вибрати - це рішення залишається тільки за вами. Перед покупкою слід подумати про особливості монтажу різних варіантів, зважити всі за і проти. Звернути увагу на наявність модельних варіантів і на їх співвідношення ціни і якості. У будь-якому випадку, перехідні рамки, кармани і шахти дозволяють сучасному автомобілісту насолоджуватися улюбленою музикою в дорозі і дають можливість використовувати такий мультимедійний пристрій, який хочеться вам, а не який передбачив виробник вашого автомобіля.

  Завершена