0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Кошик
Мої покупки

Кіти і упори, для чого застосовуються?

02.01.2020

Монтажний комплект - незамінна частина для кріплення багажника на дах вашого автомобіля. Монтажні комплекти мають індивідуальну конструкцію під дах майже будь-якого автомобіля, що дозволить підібрати потрібний комплект і упори під певний вид багажника на дах. Поперечини і упори фіксуються на даху автомобіля завдяки монтажному комплекту. Він являє собою несучу конструкцію бере на себе все навантаження, передаючи її вже безпосередньо на рейлінги, або бічні сторони даху. Монтажні комплекти розробляються індивідуально під кожну марку автомобіля, але іноді ж бувають універсальними для декількох марок. Комплекти запобігають ушкодженню даху автомобіля при установці багажника, так як підтримують його на потрібній висоті від поверхні. Монтажні комплекти виготовляються виходячи з усіх нерівностей і форми кузова конкретного автомобіля, а відповідно монтаж не займе багато часу, всі деталі вже будуть підігнані подібно конструктору.

Монтажний комплект може кріпитися:

 • У штатні місця на автомобілі (модельні комплекти)
 • За арку дверного отвору
 • На штатні рейлінги
 • На водостоки (гладкий дах)

При виборі монтажного комплекту обов'язково звертайте увагу на технічні характеристики зазначені виробником. Адже все навантаження від речей, що перевозяться лягає рівномірно на упори і комплект для монтажу. Порядок установки багажника полягає в установці монтажного комплекту, потім в нього встановлюються упори, на упори кріпляться поперечини.

Штатні місця кріплень для монтажного комплекту розташовуються як правило між дахом, і бічними панелями кузова, вони заздалегідь передбачені виробником. Найчастіше ними оснащені хетчбеки і седани преміум а також середніх класів. Штатні місця можна легко виявити під пластиковими заглушками з боків на даху автомобіля. Безпосередньо під ними ви знайдете кріпильні пази. Як правило багажники для штатних кріплень продаються вже з усіма необхідними болтами, але у разі їх відсутності, їх нескладно підібрати самостійно в будь-якому будівельному магазині. У разі якщо ви берете багажник і монтажний комплект передбачений для вашої марки авто, проблем зі швидкою і зручною установкою виникнути не повинно зовсім. Однак більшість марок автомобілів не мають штатних місць кріплення, в такому випадку кріплення здійснюється на водостоки (на гладкий дах). Такий багажник складається з упору і дуги, як двох основних ключових елементів. Упори кріпляться до дверної дуги автомобіля, за допомогою монтажного комплекту і скоб з гумовими вставками. Саме скоби мають спеціальну форму під кожну марку автомобіля, повторюючи форму дверного отвору, що виключить несподівані проблеми, якщо комплект підібраний правильно. Хоча і процес установки на гладкий дах займає трохи більше часу, але процес інтуїтивно простий, а так само у вас завжди буде інструкція від виробника в комплекті.

Так само є типи монтажних комплектів, які кріпляться на рейлінги. В даному випадку все просто, на самих монтажних комплектах передбачені спеціальні скоби, які охоплюють штатні рейлінги вашого автомобіля, міцно фіксуються, і потім на них вже можна зручно встановити поперечини. Всі місця з'єднань як правило оснащені спеціальними пазами, ущільнювачами, що виключить зайві шуми в дорозі, забезпечать міцну фіксацію, не пошкоджуючи кузов автомобіля а так само самі частини кріплень. Якщо ж все купується комплектом одного виробника під конкретну модель, установка принесе тільки задоволення і займе мінімум часу.

Завершена