0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як вибрати підігрів сидінь

  09.01.2020

  Сьогодні багато бюджетних, сучасних автомобілів вже з конвеєра комплектуються підігрівом сидінь, а деякі навіть підігрівом керма. Але є автомобілі, які позбавлені цієї опції або такі у яких підігрів сидінь просто зламався. І в обох випадках на допомогу приходять виробники автоаксесуарів, які пропонують різні рішення цієї проблеми, від швидких і бюджетних до дорогих і вимагають додаткового часу, а також витрат на установку.

  Підігрів сидінь можна розділити на накидки і вбудовані. Накидка, це швидке, просте і часто дешеве рішення проблеми. З його установкою може впоратися будь-який автомобіліст, перед початком експлуатації необхідно всього лише надіти накидку на сидіння і підключити її до гнізда прикурювача. Але у такої зручності є і зворотна сторона, матеріал оббивки накидки відрізняється від матеріалу оббивки сидінь як за кольором, так і за текстурою, що, якщо не псує, то як мінімум змінює інтер'єр автомобіля.

  Підігрів для сидіння - накидка

  Якщо це вас не бентежить, то при виборі підігріву накидки зверніть увагу на його форму і область нагріву. Деякі моделі гріють тільки сидіння, а деякі сидіння і спинку, так само є накидки у вигляді чохла, який повністю закриває всі сидіння. Останній варіант самий естетичний серед накидок і, як правило, найдорожчий. При установці чохла з підігрівом на сидінні з вбудованою подушкою безпеки, потрібно перевірити чи є в чохлі технологічний розріз для безперешкодного розкриття подушки.

  Ще один різновид накидки з підігрівом, це електро покривало, такий аксесуар не має кріпильних елементів і більше підходить для установки на задній ряд сидінь, для сну або обігріву кількох пасажирів одночасно. Не менш цікавий варіант, це накидка з підігрівом і вібромасажером, масаж звичайно буде умовним, але все ж допоможе розслабитися за кермом.

  Вбудований підігрів

  Представляє повну імітацією штатного підігріву, він абсолютно не впливає на зовнішній вигляд сидінь, але при установці вимагає допомоги кваліфікованого фахівця, який може здійснити якісне підключення до електромережі автомобіля, а також демонтаж / монтаж заводської оббивки. Такий підігрів купують як для удосконалення автомобіля, так і для заміни згорілого заводського підігріву.

  Моделі призначені для заміни штатних підігрівів не комплектується реле, проводкою, кнопками та іншими органами управління, вони підключаються до штатних кнопок і проводів. Для первинної установки підігріву потрібна модель укомплектована всіма необхідними органами управління і комутації. Вбудований підігрів в певних випадках може виявитися ширше або довше, ніж сидіння автомобіля, тому самі технологічні моделі передбачають можливість зміни розміру шляхом підрізанням нагрівального мату разом з нагрівальним елементом.

  Не дивлячись на істотні відмінності, в конструкції вбудованих підігрівів і накидок, при їх виборі більшість рекомендацій будуть загальними.

  • Нагрівальний елемент повинен бути з вуглеволокна він довговічніший і нагрівається швидше, ніж металевий.

  • Підігрів повинен оснащуватися термостатом з автовідключенням, це захистить його від перегріву і можливого загоряння.

  • Можливість регулювати інтенсивність нагріву дозволить вибрати комфортну температуру сидіння.

  Орієнтуючись на ці прості критерії, ви зможете вибрати підігрів, який буде безпечним, довговічним і порадує швидким нагріванням сидіння.

  Завершена