0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  LED лампи ALED RH4Y08 з діодами Lattice Power. Світлодіодні лампи для рефлекторних фар

  09.01.2020

  Нещодавно компанія ALED оновила модельний ряд LED ламп серії R, нова модель має маркування Y08 і прийшла на зміну старій версії Y07. R серія і раніше рекомендувалася для установки в рефлекторну оптику, хоча при бажанні їх можна встановити і в лінзу, але потрібно розуміти, що лінза знижує світловий потік, тому для установки в лінзи краще віддати перевагу більш яскравій серії X.

  Що змінилося

  Зміни торкнулися всього, крім світлодіодів, вони залишилися колишніми від виробника lattice Power. Але це не означає, що нові лампи не стали яскравішими. Зміни конструкції зазнали шторки, корпус лампи і цоколь, за задумом інженерів це повинно сприятливо позначитися на світлотіньовій межі. Трохи змінилася конструкція і форма корпусу кулера, а сам кулер залишився колишнім. На лампи ALED RH4Y08 встановлюється електромагнітний кулер японського виробництва з підвищеною надійністю. Змінилася навіть форма кабелю, який йде драйвером до лампи, тепер він не круглий, а плоский, це захищає проводку від переломів на вигині. Начинка драйвера теж оновилася і це дозволяє домогтися більш високої яскравості при тих же світлодіодах.

  Цоколь залишився знімним, але встановити його в іншому стані, на жаль, чи на щастя, не можна. Виробник спочатку передбачив єдино правильне положення лампи в фарі.

  При тестуванні на сферичному фотометрі ми отримали наступні показання.

  Це підтверджує, що Y08 стали яскравішими, ніж Y07, на 50 Люмен, і тепер потрібно з'ясувати чи покращилася світлотіньова межа.

  У нових ламп світлотіньова межа має обриси схожі на галогенну лампу і світлотіньова межа має форму, так званої, пташки. Але на чорно-білому фото форма СТГ більше схожа на сходинку, що зближує ці лампи з лінзами.

  Лампи встановлені в звичайну рефлекторну оптику з рифленим склом, такий ефект для LED ламп дуже незвичайний, і які раніше не зустрічався, за винятком ламп з вбудованою лінзою.

  Але все ж, варто звернути увагу на те, що на лівій фарі над пташкою є світлова пляма, яка відсутня при установці інших ламп, і, швидше за все, це пляма пов'язано з дефектом конкретної лампи. Дальнє світло виглядає стандартно, над пташкою з'являються дві овальних плями.

  Якщо подивитися на світло фар з вулиці, то на рівні очей водія, який сидить за кермом зустрічного автомобіля, сліпучі засвітки відсутні і фари сліплять не сильніше, ніж на галогенці.

  Підсумок

  У підсумку, можна сказати, що дані лампи є одними з найяскравіших в своєму класі, при цьому, в порівнянні з попередньою моделлю у них істотно покращилася світлотіньова межа, а також трохи зросла яскравість, варто відзначити і те, що лампи стали конструктивно надійними, а відповідно має зрости і їх термін експлуатації.

  Завершена