0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Лазерний стоп сигнал iDial iD-777. Протитуманний лазер для авто

  16.01.2020

  У той час як виробники люксових автомобілів переходять на лазерні фари головного світла, звичайним автовласникам таке поліпшення оптики поки недоступно. Але є можливість самостійно впровадити деякі лазерні технології в свій не такий вже новий і не такий вже люксовий автомобіль.

  Наприклад, останнім часом все більшої популярності набувають додаткові лазерні стоп-сигнали. Така річ не є обов'язковою до установки, але з урахуванням того, що на багатьох автомобілях вже є додаткові стоп-сигнали, встановлені заводом виробником на задньому склі або спойлері, а деякі автомобілісти роблять додаткові стоп-сигнали з світлодіодної стрічки, але було б непогано виділитися і поставити на свою машину щось більш ефективне, цікаве і сучасне.

  Що таке лазерний стоп сигнал

  Основна відмінність лазерного стоп сигналу від будь-якого іншого полягає в тому, що світловий сигнал виникає не на кузові автомобіля, а на дорожньому покритті, в декількох метрах від машини. Лазерний стоп-сигнал проектує на дорожнє полотно червону лінію і виробники таких пристроїв вважають, що іншим учасникам дорожнього руху морально важко перетинати червону лінію на дорозі, що тягне за собою дотримання безпечної дистанції. Але, головною перевагою інноваційного стоп сигналу є робота в туман. Звичайний стоп сигнал в туман видно погано, а ось коли лазерний промінь проходить через туман, який є дрібними краплями води зваженими в повітрі, то він формує в просторі трикутник червоного кольору.

  Комплектація і установка

  Комплект поставки складається з лазерного проектора, монтажного майданчика з можливістю зміни кута нахилу, двостороннього скотча і чотирьох шурупів. Установка виробу мало чим відрізняється від установки універсальної камери заднього виду, його можна встановити біля підсвічування номерного знака, під бампером або навіть врізати в спойлер. А підключення здійснюється від стоп-сигналу, задньої протитуманки або габаритів, в залежності від того якого ефекту хоче домогтися водій.

  У разі підключення від стоп сигналу, лазерна проекція буде спрацьовувати тільки при натисканні на гальмо, при підключенні від габаритів стоп-лінія буде світитися постійно, а при підключенні від задньої протитуманки активація лазера відбудеться разом з включенням штатної протитуманної фари. Але тут важливо пам'ятати, що використання задньої протитуманки дозволяється тільки за містом. Незалежно від того який спосіб підключення вибере водій, лазерний стоп-сигнал допоможе іншим учасникам дорожнього руху дотримуватися безпечної дистанції.

  Для наочності ми встановили такий стоп-сигнал під задній бампер, відмовившись від врізки. При такому способі установки завжди буде можливість змінити кут нахилу проектора і налаштувати необхідну дистанцію. Так само бампер приховає проектор через що він не буде сліпити інших учасників дорожнього руху. Варто відзначити, що лазер є дуже потужним і яскравим. У нічний час його відмінно видно на дистанції 10-20 м і більше. У проектора є можливість налаштування променя відносно горизонту, що дозволяє компенсувати нерівну установку проектора.

  Для імітації туману ми використовували садовий розпилювач, налаштований на дрібні краплі води, що дозволяє наочно продемонструвати роботу лазерного стоп-сигналу, але в щільному тумані ефект буде більш вираженим і лазерний промінь буде формувати трикутник червоного кольору в просторі за автомобілем.

  Переживати щодо впливу вологи не варто, у стоп-сигналу iDial iD-777 клас вологозахисту ipx4, що дозволяє витримувати вплив великої кількості бризок з різних сторін.

  Завершена