0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Огляд автомобільних тримачів телефонів

  03.02.2020

  Тримач для телефону - один з найбільш потрібних і корисних аксесуарів в автомобілі. Ну, а оскільки товар незмінно користується попитом, виробники регулярно вдосконалюють його, додаючи щось нове. І ось вже на ринку така кількість різноманітних моделей кріплень, що складно не заплутатися. Отже, що ж нам пропонують зараз? Які кріплення представлені в продажу? І чому деякі кріплення такі дорогі? Спробуємо розібратися.

  Основні типи тримачів

  Зараз на ринку запропоновано два види тримачів:

  • Звичайні
  • З зарядкою.

  Тримач з зарядкою менш поширений, ніж звичний фіксатор, але все ж знайшов свого покупця. У чому його особливість? Ви заряджаєте саме кріплення, а коли встановлюєте на нього телефон, його заряд починає автоматично відновлюватися. Такий собі зарядний пристрій , тільки ще й тримач. Підключення телефону за допомогою кабелю, в цьому випадку, не потрібно, так як система працює за допомогою технології бездротової зарядки. Такі тримачі дуже зручні, практичні і функціональні. З їх допомогою вам не потрібно буде турбуватися про стан заряду телефону, намагатися підключити його до системи, шукати кабель. Але у таких пристроїв є і свої мінуси. Наприклад, не всі телефони підтримують функцію бездротової зарядки. І тоді все одно доведеться підключати смартфон до кабелю і робити все по-старому. Тому, якщо ви вирішили придбати дану модель тримача , обов'язково перевірте, чи підтримує ваш телефон цю технологію.

  Ще тримачі можуть відрізнятися типом фіксуючого елемента телефону. Найбільш поширені в наш час - магнітні та з затискачем. Тримачі другого типу знайомі покупцеві вже давно. Вони добре утримують мобільний пристрій, а затиски дозволяють фіксувати телефон з 2-х або 3-х сторін, володіючи двома бічними і однією нижньою ніжкою. Такий варіант є універсальним і незамінним у використанні. Але у нього є істотний недолік. Встановлювати телефон на такий тримач потрібно двома руками, а це не завжди зручно. Крім того, такий тримач має обмежені можливості, фіксуючи тільки телефони певного розміру.

  Магнітні тримачі в цьому плані більш універсальні. До них можна кріпити широкий спектр телефонів, він практично не має обмежень. Установка в цьому випадку не займе багато часу, достатньо піднести смартфон до тримача - все просто, легко і швидко. З інших плюсів подібного кріплення - виключається можливість подряпати телефон, доступність всіх роз'ємів. Крім того, такі кріплення менш громіздкі і не заважають в автомобілі. Недоліками є менша надійність фіксації. Хоча, якщо ви не ганяєте по трасах з перешкодами, падіння телефону вам не загрожує.

  В окрему категорію слід виділити кріплення Попсокет. Такий тримач є універсальним і підходить не тільки власникам авто. Він фіксується на задню стінку телефону і може використовуватися як підставка в будь-якому місці. Також подібний тримач зручний для експлуатації смартфона, дозволяючи утримувати його, робити селфі.

  Також у продажу зустрічаються тримачі з липкою основою, тобто телефон утримується за допомогою клейкої пластини. Подібні кріплення універсальні, можуть встановлюватися на будь-яку поверхню. До них можна клеїти як телефон, так і будь-який інший предмет.

  Чому ціна на кріплення різна

  Нерідко можна зіткнутися з тим, що кріплення начебто мають схожий функціонал, а ціна різниться. Справа тут, звичайно, в самому бренді і в якості збірки. Чим краще і дорожче використовуваний матеріал, тим вище ціна. При цьому ви значно заощадите кошти, так як прослужить такий товар досить довго. Крім того, на вартість може впливати і наявність додаткових можливостей. Зрозуміло, що тримач з зарядкою буде коштувати дорожче, ніж без неї. Але також тут може грати роль і додаткова система кріплення, якісь унікальні функції, конструкція. Якщо фіксатори автоматично визначають розмір телефону, автоматично розсуваються - це зробить тримач зручнішим, а значить, і більш дорогим в експлуатації. Оригінальні системи кріплення з незвичайним дизайном також будуть коштувати дорожче. Тому якщо вас бентежить ціна на кріплення, рекомендується уточнити і виробника, і функціональні можливості тримача.

  Чи потрібно вам дороге кріплення або краще більш дешеве? Залежить від уподобань. Якщо ви фанат простоти і зручності, то не варто економити на утримувачі. Ну, а якщо вам все одно і ви з задоволенням витрачаєте час на установку телефону, тоді можна взяти і дешевше.

  Який тримач підійде мені?

  Тут все залежить від уподобань. Чи шукаєте ви складний функціонал або вам підійде старий добрий універсальний тримач без додаткових удосконалень? Будь-який варіант зараз можна знайти на ринку. Крім того, важливо звернути увагу на трасу, по якій ви їздите. Якщо часто і з екстримом ганяєте по дорозі, тоді краще взяти кріплення з 3-ма фіксаторами. У всіх інших випадках підійде і магнітне кріплення. Шукайте, вивчайте кожен варіант і знаходите улюблену модель, яка буде хорошим помічником в дорозі.

  Завершена