0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Розморожувач скла - альтернатива механічному очищенню.

  04.02.2020

  У холодну пору року, особливо - взимку, різкі перепади температур можуть викликати обмерзання лобового і бічних стекол. Залежно від дельти температури і кількості атмосферних опадів змінюється і товщина кірки льоду на поверхні скла - тонкий шар можна видалити за допомогою скребка або спеціальної щітки, якщо ж шар досить щільний - то для очищення потрібно тривалий прогрів автомобіля. Для прискорення процесу усунення криги і економії палива рекомендується використовувати сучасні засоби автохімії - розморожувачі скла. До їх складу входить спирти, ефіри, миючі та обезжирюючі речовини, які вступають в хімічну реакцію з льодом і розчиняють його за лічені хвилини, забезпечуючи чистоту і прозорість стекол для комфортного керування автомобілем. Розморожувачі часто підходять не тільки для стекол, але і для замкових щілин, оптики фар і дзеркал, що робить їх універсальними продуктами.

  Властивості розморожувачів стекол.

  З настанням холодів скла автомобіля неодмінно покриваються скоринкою льоду, яку можна видалити або механічним способом - за допомогою скребка, що досить ефективно, але при цьому і досить довго; або скористатися хімічними засобами - розморожувачами стекол, що володіють такими властивостями:

  • Швидке розчинення як інею, так і щільного шару льоду - після нанесення іней перетворюється у воду, яка легко видаляється щітками склоочисника, а щільний шар льоду - в снігову кашку, яку просто видалити за допомогою скребка, щітки або ганчірки.
  • озморожувачі стекол не містять агресивних розчинників і є безпечними для лакофарбового покриття, гумових ущільнювачів, двірників і деталей з пластмас.
  • Виключають появу механічних пошкоджень у вигляді подряпин або потертостей, які можливі при очищенні скребком.
  • Дуже висока швидкість дії - в залежності від виробника і концентрації активних речовин, а також товщини шару льоду очищення займає від кількох десятків секунд до 5 хвилин.
  • Всі розморожувачі поставляються в формі аерозольного балончика або флакона з розпилювачем, завдяки чому легко наносяться і економно витрачаються.
  • Сприяють економії витрати палива - зникає необхідність в тривалій роботі двигуна на холостому ходу для прогріву салону і стекол.
  • Відрізняються вкрай низькою температурою замерзання, як правило -40 градусів Цельсія і нижче, завдяки чому підходять для використання навіть в найхолодніших регіонах.

  Застосування розморожувачів стекол.

  Розморожувачі відрізняються неймовірною простотою використання. Дані засоби є повністю готовими до застосування і випускаються у формі спрею або аерозолю. Від користувача потрібно нанести засіб безпосередньо на полій по всій поверхні з відстані 20-30 см і почекати кілька хвилин. Відразу після нанесення засіб вступає в активну реакцію і розм'якшує лід, після чого він перетворюється в воду або снігову кашу і легко видаляється щіткою або скребком. При необхідності, для досягнення максимальної прозорості скла, його можна протерти сухою серветкою або використовувати омивач скла зі щітками склоочисника.

  На завершення.

  Розморожувачі скла - це засіб, який точно стане в нагоді для автомобілістів, чиї автомобілі припарковані у дворах будинків або на відкритих стоянках. Дані засоби швидко усувають лід і суттєво економлять час на очистку, при цьому дуже прості в застосуванні і мають невисоку вартість.

  Завершена