0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Необхідні аксесуари для оформлення акустичної системи автомобіля.

  04.02.2020

  Для багатьох автолюбителів якість звуку є важливою складовою, тому вони не втомлюються вдосконалювати свою акустичну систему, змінюючи оригінальні динаміки на більш потужні, сучасні, якісні та надійні. Або ж встановлюють до заводської акустики додаткові динаміки. У таких випадках при монтажі Вам може знадобиться додаткове обладнання, яке полегшить установку, зробить її більш надійною і поліпшить її естетичний вигляд.

  Вибираючи нові динаміки, крім звукових характеристик, треба звернути увагу на монтажні розміри, це діаметр і глибина. Габаритні параметри треба враховувати для коректного та надійного встановлення. Так як багато виробників економлять внутрішній простір, між системою склопідйомників і обшивкою дверей, оригінальна акустика має невеликі розміри. І навіть якщо Ваш вибір припав на динаміки більшого розміру, які є більш потужними їх встановити можна за допомогою подіумів.

  Подіум або проставочне кільце - це додаткове обладнання, яке представляє собою посадочне місце певного розміру для динаміків. З їх допомогою Ви зможете підняти динамік на необхідну висоту, збільшити або зменшити монтажний отвір, правильно направити динамік і надати жорсткості конструкції, на якій він кріпиться. Найпопулярніші матеріали з яких виготовляються проставочні кільця, це пластик і MDF (деревоволокниста плита).

  За своєю конструкцією подіуми можуть бути:

  • штатні (розроблені спеціально під певну марку і модель автомобіля, а також вказується місце установки передні або задні двері);
  • універсальні або проставочні кільця (можуть використовуватися в автомобілях будь-якої марки і в будь-якому місці, єдине на що треба звернути увагу це діаметр, який повинен підходити до заданої динаміку);
  • ексклюзивні (це подіуми, які виготовляються спеціально під певний набір динаміків і в певний салон на замовлення, вони можуть бути розраховані на один динамік або на більше).

  Щоб захистити динаміки від механічних пошкоджень і надати їм естетичний вигляд можна використовувати захисні решітки або акустичну тканину.

  Решітки для динаміків або грилі - це aĸceccyap для акустики, який захищає елементи динаміків, особливо дифузор, від механічних пошкоджень, попадання пилу або іншого сміття. Вони включені в комплект багатьох акустичних систем, проте в деяких все таки ви їx не знайдете. Це особливо стосується коаксіальних дінaміĸів, тому що вoни, як правило, встановлюються в штатні отвори і в такому випадку скоріше всього буде використовуватися штатна решітка.

  Виготовляються, як правило, з пластмасового матеріалу або металевих сплавів, який може бути покритий чорною фарбою або хромований. За своїм дизайном також є велика різноманітність, це може бути як і сітка з перфорацією у вигляді сот різних розмірів, так і велика фігурна решітка.

  При правильному підборі захисних грилів, необхідно враховувати розмір і форму динаміків.

  Акустична чи радіо тканина - це матеріал який призначений для оформлення динаміків, при цьому вона є звукопрозора. Іншими словами не перешкоджає і не спотворює поширенню звукових хвиль. За рахунок спеціального переплетення ниток, створюється своєрідна решітка або сітка, з не великою щільністю, тому маючи невелику вагу, така тканина не ускладнює конструкцію акустичних систем. При цьому захищає її від механічних пошкоджень і впливу навколишнього середовища.

  Для виконання своїх функцій вона повинна володіти необхідними властивостями:

  • міцність (стійка до тертя і розривів);
  • термостійкість (витримувати вплив тривалого нагрівання, як від приладів, так і він сонячних променів);
  • хімзахист (стійкість до впливу лугів).
  • захищена від появи грибків або бактерій.
  Завершена