0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Правильний вибір скобозабивного пістолету - запорука успішного ремонту

  03.03.2020

  Скобозабивний пістолет - це незамінний будівельний степлер, без якого не обійтися при необхідності виконати ряд завдань, серед яких:

  • Оббивка меблів;
  • Збір пакувальних каркасів і піддонів;
  • Драпіровка тканини;
  • Облаштування теплиць на дачній ділянці;
  • Монтаж підлог з шпунтованої дошки.

  Список можна продовжувати нескінченно, адже цей інструмент дозволяє виконувати широкий спектр робіт. Але як не помилитися у виборі і не зіткнутися з проблемою під час виконання завдань? Про це і піде мова в статті.

  На які види поділяються скобозабивні пістолети

  Види будівельних степлерів - це головна характеристика, на яку необхідно звертати увагу, коли ви вирішили придбати інструмент. Також важливий спосіб забивання скоб, він може бути електричним, механічним або пневматичним.

  Механічний пістолет - класичний інструмент, який сьогодні займає лідируючі позиції за попитом на українському ринку. Працює дуже просто, але вимагає фізичних зусиль під час експлуатації, адже саме від сили, що ви прикладаєте, буде залежати результат. Вартість таких степлерів невисока, але при цьому швидкість роботи теж не блискавична. Якщо ви вибираєте степлер для використання в побутових цілях, то такий варіант цілком підійде для вас. Якщо ж застосування планується в промислових масштабах, то краще придивитися до пневматичних варіантів.

  Електростеплер - це більш дорогий варіант скобозабивних пістолетів, який також має як плюси, так і мінуси. Серед позитивних його сторін варто відзначити, що робота простіша і швидша. Вам не доведеться прикладати фізичні зусилля в такому обсязі, як з механічним побратимом. Щоб забити скобу, достатньо натиснути на відповідну кнопку. При цьому сила удару і швидкість на порядок вище попереднього варіанту. З мінусів можна виділити залежність від електричної мережі і наявність дроту, який може заважати при роботі в труднодоступних місцях. Якщо пропадає на об'єкті електроенергія, то робота з електричним пістолетом стає неможливою. При цьому потужність інструменту в деяких моделях досягає 1500 Вт, що дає можливість забивати скоби і цвяхи досить глибоко. Будьте обережні, працюючи з електричними моделями, адже вони постійно знаходяться під напругою. Деякі поради при виборі електростеплера:

  • Мережевий шнур повинен бути ізольованим і мати довжину не менше 5 м (оптимально для комфортної роботи);
  • Рукоять повинна мати гумові вставки;
  • Корпус краще вибирати з ударостійкого пластику, а не з металу.

  Зверніть увагу, що акумуляторні електричні моделі важче мережевих, тому при роботі з ними оператор втомлюється швидше. Але зате пристрій переносний, не залежить від мережі і може використовуватися де завгодно.

  Пневматичний скобозабивний пістолет найбільш потужний серед представлених типів. Для роботи не потрібна ні електромережа, ні фізична сила. Весь процес здійснюється завдяки відведенню сили стисненого повітря. З переваг можна виділити високу швидкість роботи, малу вагу, економію часу, а також можливість працювати з довгими скобами. З недоліків - потреба в стислому повітрі при експлуатації. Це означає, що для роботи вам буде потрібно придбати компресор (якщо у вас його немає), а коштує він чимало. Має досить великі розміри і вагу, що не завжди зручно при транспортуванні. Але для промислових цілей цей недолік невагомий, адже переваги однозначно переважують.

  На що ще звернути увагу при виборі скобозабивного пістолету

  Фахівці підготували ряд корисних порад при виборі будівельних степлерів:

  1. Є можливість регулювати силу удару. Це дозволить відрегулювати параметр скобозабивної сили. Як результат - можливість працювати з матеріалами, що мають різні показники твердості.
  2. Наявність гумових накладок на рукояті. Вони не дозволяють ковзати руці при експлуатації і покращують хват.
  3. Ресорний механізм. Якщо порівнювати його з пружинним аналогом, то має нижчу віддачу при більшому показнику удару.
  4. Наявність стопора на рукояті. Дана характеристика позбавить вас від випадкового вильоту скоб під час роботи, що буде приємним доповненням при частому транспортуванні інструменту.

  Швидка зарядка скоб. Дозволяє підвищити швидкість експлуатації.

  Завершена