0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Кошик
Мої покупки

Японські автокрісла для дітей Daiichi. Максимальна безпека дітей в авто

05.03.2020

Після нещодавніх змін в правилах дорожнього руху, українські водії все частіше і частіше почали замислюються не про те, чи варто купувати дитяче крісло, а про те, яке крісло краще і кому віддати свою перевагу. Вибрати найкращий варіант, як зазвичай, складно і багато в чому це пов'язано з великою різноманітністю моделей і виробників, які виробляють дитячі крісла. Деякі з них вже давно існують на ринку України і добре відомі, а деякі давно існують на світовому ринку і в Україну потрапили зовсім недавно.

Особливості автокрісел для дітей Daiichi

Один з таких брендів - японська марка Daiichi https://avtozvuk.ua/ua/detskie-avtokresla/c68/5000=68235. Дитячі крісла даного виробника виготовляються в Південній Кореї і мають необхідні європейські, азіатські і американські сертифікати якості. Особливістю крісел Daiichi є органічні, натуральні тканини в якості оббивки. Але це не єдина перевага японських крісел, тому на прикладі моделі First 7 Plus ми познайомимося з іншими перевагами і особливостями.

В першу чергу, потрібно відзначити, що це одне з небагатьох крісел, яке відразу об'єднує в собі 3 групи, 0, 1 і 2. Тобто, в ньому можна перевозити дитини від самого народження і до 7 років, для цього передбачений механізм зміни кута нахилу до 146 градусів.

При такому нахилі дитина знаходиться практично в лежачому положенні, в так званій позі, ембріона, а крісло встановлюватися обличчям проти руху (потилицею до лобового скла). Можливість вибору такого положення під час перевезення новонароджених дітей вкрай важлива, так як на перших місяцях життя голова дитини має дуже велику вагу, по відношенню до всієї маси тіла, і при різких зупинках або зіткненнях, під вагою голови, на погано сформовані шийні хребці припадає дуже велике навантаження. Але, якщо дитина розташована напівлежачи проти руху, то при зупинці сили виникають в момент гальмування рівномірно розподіляється по тулубу і, таким чином, на шийні хребці доводиться мінімальне навантаження.

Тому крісло призначене для новонароджених має форму, так званої, люльки і призначене для дітей вагою до 13 кг.

До речі, по самих сучасних тенденціях безпечного перевезення дітей вважається, що перевозити дитину обличчям проти руху актуально до віку 3-х років, цього неможливо досягти з люлькою і можливо з кріслом First 7 Plus.

Крісло Daiichi, це свого роду, трансформер з нього можна витягти м'яку центральну вставку для новонароджених і підняти спинку, завдяки чому, в ньому поміститься дитина побільше, при цьому крісло, як і раніше, можна встановити проти руху.

Так як всі діти ростуть по різному, одні в довжину, інші в ширину, а треті в товщину, то і вставка для новонароджених може трансформуватися під дитину певної комплектації. У ній можна відстебнути бічні вставки, захист голови або вийняти поролонове проставлення для спини, зробивши крісло максимально зручним для кожної дитини.

Крім зручності дитини, м'яка вставка також служить однією з чотирьох ступенів захисту дитини, при бічному ударі основна сила удару доводиться на бічну SIP панель, потім на корпус крісла, потім на підголівник в який вшитий матеріал, що поглинає і потім захищає м'яка вставка.

Окрему роль в безпеці дитини відіграють ремені, якими оснащується дитяче крісло. У кріслах торгової марки Daiichi використовуються ремені від італійської компанії Sabalt, яка почала свою діяльність 1970-х роках, а вже в 1980-х роках близько 5 команд Formula 1 використовували в своїх болідах ремені Sabelt, в 1993 році італійці почали виробництво окремої лінійки ременів для дитячих крісел і на початку 2000-х років компанія Daiichi почала використовувати ремені і замки Sabelt в своїх дитячих кріслах.

Ще одна цікава особливість ременів Daiichi, це магнітний тримач, лівий і правий ремінь можна зафіксувати на боковинах сидіннях одним рухом, і вони не будуть заважати при садіні дитини.

По мірі зростання дитини, знадобитися не тільки прибрати з крісла підкладку для новонароджених, а й підняти підголівник, він піднімається до необхідної висоти одним рухом і разом з ним піднімаються ремені безпеки, що дуже зручно.

В альтернативних версіях дитячих крісел при підйомі підголівника, ремені потрібно переставляти вручну. Так само підголівник оснащений спеціальною анатомічною вставкою, яка піклується про правильне положення спини і шиї дитини.

Незалежно від того, який спосіб установки буде обраний, проти руху або по ходу руху, в будь-якому з варіантів крісло буде фіксуватися за допомогою штатних ременів безпеки автомобіля, це менш зручно, ніж Isofix, але більш надійно.

Але якщо вам потрібна модель з Isofix, то можна звернути увагу на крісло Daiichi First7 Plus Fix, воно комплектується Isofix платформою з додатковою точкою опори, сама платформа жорстко фіксується на автомобілі, а крісло встановлюється на неї за допомогою засувок.

Якщо ви вирішили придбати Daiichi First7 Plus перейнявшись ідеєю перевезення дитини до трьох років, проти руху, то потрібно врахувати той факт, що у віці 2-3 роки діти досить рослі і їх ноги можуть впиратися в спинку пасажирського сидіння.

Завершена