Компанія Xiaomi і екосистемні компанії такі, як не перестають дивувати автомобілістів різними новинками, які полегшують експлуатацію автомобіля. Нещодавно китайська компанія випустила на ринок новий компресор Midrive TP01, при виробництві якого інженери спробували об'єднати в собі дизайн мембранного компресора і надійність поршневого. В результаті вийшло невелике металеве "відерце" з ручкою, яке зручно зберігати в багажнику і легко транспортувати.
Але по суті, це звичайний поршневий компресор з продуктивністю 39 л / хв, який помістили в сталевий кейс, і при необхідності його можна витягти з кейса просто відкрутивши чотири гвинти. Перевага такої конструкції полягає в тому, що повітряний шланг, кабель живлення, а також всі насадки більш компактно і зручно зберігаються в металевому кейсі, на відміну від переважної більшості звичайних компресорів, які поставляються, в кращому випадку, в тканинному футлярі.
За такий дизайн і ергономіку, компанію 70 mai хотілося б похвалити, але не тут-то було, у даного компресора існує, так би мовити, брат близнюк компресор berkut spес-2m, який відрізняється підвищеною на 1 л / хв продуктивністю, а також формою дисплея . Але, якщо порівнювати дизайн цих девайсів, то Xiaomi 70 Mai Air Compressor Midrive TP01 виглядає значно сучасніше, його верхня кришка нагадує збільшений і витягнутий в довжину iPod, але з невеликим дисплеєм.
На цьому дисплеї відображається поточний тиск, одиниця виміру, а також налаштовується тиск функції автостоп.
Повітряний шланг не самий довгий, всього 0,6 м, в сукупності з 3-х метровим кабелем живлення, максимальна віддаленість колеса від прикурювача автомобіля може становити 3,6 м, чого може виявитися мало для довгих, великогабаритних автомобілів. Підключення до повітряного вентиля колеса здійснюється за допомогою пластикового швидкоз'ємного коннектора, що трохи розчаровує:
по-перше, за такі гроші хотілося б мати справу з сталевим коннектором;
по-друге, швидкозємні конектори такої конструкції можуть бути незастосовні до дисків в певній конфігурації.
При підключенні компресора до прикурювача, на його дисплеї відразу відображаються тиск в колесі.
Одиниці виміру користувач може вибрати на свій розсуд: KPA, PSI, BAR. Також разом з дисплеєм одночасно включається кулер, який охолоджує компресор під час роботи. Для накачування колеса необхідно задати потрібний тиск по досягненню якого компресор включається, це робиться за допомогою сенсорних кнопок, вони, до речі, на подив чуйні і працюють дуже коректно.
Для того, щоб накачати колесо діаметром 14 дюймів до тиску 2 атмосфери, компресора від 70 mai знадобилося 4 хвилини 10 секунд.
До порівняння компресор БЕЛАВТО Муромець при такій же продуктивності, справляється з цим завданням вдвоє швидше.
В підбиття підсумку, можна сказати, що Xiaomi 70 Mai Air Compressor Midrive TP01, це цілком придатний до експлуатації компрес, який все ж має певні обмеження по швидкості роботи і довжині кабелю. Приємно порадувало і те, що для роботи девайса не знадобилося оновлення прошивки, використання стороннього ПЗ, Midrive TP01 працює прям "з коробки".