0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Робочий одяг та як його вибрати?

  10.03.2020

  Під час роботи, на різних видах виробництва, необхідно мати спеціальний робочий одяг. Такий одяг захищає людину від різних впливів. Отже, робоча одежа повинна бути високої якості, виготовлятися тільки зі спеціальних матеріалів і відповідати всім вимогам безпеки.

  Тому, при покупці одягу, в першу чергу потрібно звертати увагу на те, щоб одяг відповідав всім нормам, а матеріал, фурнітура та стиль відповідав професійним особливостям. Також підбирати робочий одяг потрібно з урахуванням пори року, для літа або зими і ще де відбувається робота, в приміщенні або на вулиці. Матеріал для такого одягу використовують різний, але він повинен бути міцний і зносостійкий. Одяг може виготовлятися як з синтетичного, так і з натурального матеріалу. За рахунок комбінування різних матеріалів, можна збільшити міцність і безпеку, тим самим забезпечити власнику комфортний стан. При виборі робочого одягу потрібно враховувати які частини її будуть більш схильні до зносу. Деякі виробники виготовляють одяг зі спеціальними посиленими зонами. Наприклад, в зоні колін, в деяких видах одягу є спеціальні наколінники, які також можна купити і окремо. При виборі одягу потрібно враховувати розмір, так як при роботі вона повинна бути досить вільна і комфортна.

  Основні вимоги до робочого одягу:

  • Він повинен бути зручним, не викликати дискомфорт, мати зручний покрій.
  • Захищати робочого від різного виду негативних впливів, таких як пилу, бруду, сонця або механічних пошкоджень.
  • Мікроклімат під одягом повинен залишатися комфортним.
  • Володіти великою міцністю і стійкістю до розривів.
  • Мати невелику кількість замків і фурнітури.
  • Якісна тканина і сучасний дизайн.
  • Посилений захист в місцях схильних до стирання.
  • Володіти кишенями різної величини для різного роду деталей.
  • Комфорт в пересуванні

  Як вибрати робочий одяг.

  В першу чергу потрібно звернути увагу на специфіку роботи. Так працівникам на будівництві потрібно мати вологонепроникний одяг, посилений в певних місцях. Так само якість пошиття повинна бути високою. Можна звернути увагу на технологію подвійного шва або на застосування армованих ниток. Перед замовленням одягу найкраще уточнити наявність сертифіката на даний вид одягу, який підтвердить її якість. Також зверніть увагу на співвідношення ціни і якості, так як висока вартість повинна бути виправдана, тобто більше опрацьована конструкція моделі і виготовлена ​​з більш якісного матеріалу. Якщо вам потрібна сигнальний робочий одяг, то зверніть увагу на те, щоб такий одяг було видно з дальньої відстані, мав світловідбиваючі елементи і яскравий матеріал виготовлення.

  Виготовляється робочий одяг різних призначень. На нашому сайті представлені майже всі її види, такі як робочі штани, комбінезони, куртки, кофти, толстовки, взуття та інші. Вся продукція має відмінні захисні властивості і послужить для використання в будь-яких умовах.

  У даній статті ми розглянули основні вимоги до вибору робочого одягу і на що вам варто звернути увагу при її виборі. Сподіваємося, що дана стаття допоможе вам зробити правильний вибір.

  Завершена