0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Очищення карбюраторів без необхідності в розбиранні.

  10.03.2020

  З часом, карбюратор накопичує пил і бруд, які змішуючись з паливом або маслом і під впливом перепадів температур при нагріванні і охолодженні двигуна формують щільний шар забруднень як на зовнішніх, так і внутрішніх поверхнях. Дані забруднення стають причиною порушень в нормальній роботі карбюратора - погіршується формування паливо-повітряної суміші, підвищується витрата бензину, знижується потужність мотора, з'являються збої при роботі на холостих обертах і під час набору швидкості. Для профілактики і усунення даних проблем рекомендується застосовувати сучасні засоби автохімії - очищувачі карбюраторів.

  Властивості і особливості очищувачів карбюраторів.

  Незалежно від типу очищувача - у вигляді аерозольного балончика або присадки в паливо - головним його завданням є розм'якшення і розчинення забруднень для максимально стабільної роботи карбюратора і двигуна. Основою очищувача, зазвичай, є ацетон, який, будучи сильним розчинником, і усуває забруднення. Деякі види очищувачів містять спеціальні присадки, які змащують рухливі вузли агрегату, запобігають заклинюванню і продовжують ресурс. Також, більшість видів очищувачів карбюраторів чудово підходять для очищення інжектора, дросельної заслінки і датчика масової витрати палива.

  Види і відмінності.

  Очищувачі карбюраторів можна розділити на дві великі групи: для «ручного» і «автоматичного» очищення. Для «ручного» використовуються очисники у вигляді аерозолю - принцип їх роботи полягає в ручному нанесенні засобу на забруднені ділянки, зокрема на внутрішні поверхні через впускні отвори для повітря.

  Другий вид - це присадки в бензин. Назва «для автоматичного очищення» вони отримали через те, що людина безпосередньої участі в процесі очищення не приймає - все, що потрібно - залити вміст флакона в бак і експлуатувати автомобіль в звичайному режимі. Засіб формує однорідну суміш з пальним і надходить разом з ним в карбюратор, де розм'якшує забруднення і виводить їх природним шляхом через вихлопну систему. Однак, очисники-присадки менш ефективні, ніж очисники в формі аерозолю.

  Ключові характеристики засобів.

  Регулярне застосування складу в якості профілактичного засобу, а також в разі сильного забруднення гарантує усунення наступних проблем:

  • Втрати потужності двигуна і повільний набір швидкості;
  • Важкий пуск холодного двигуна;
  • Нестійка робота на холостих обертах;
  • Збільшена витрата палива і сильне задимлення вихлопних газів.

  Також, сучасні очисники мають наступні переваги:

  • Висока швидкість і простота очищення;
  • Відсутність необхідності в демонтажі і розбиранні карбюратора;
  • Можливість застосування засобів в формі аерозолю для очищення корпусів карбюраторів, дросельної заслінки, форсунок, клапана холостого ходу;
  • Відсутність негативного впливу на елементи, можливість застосування як профілактичний засіб;
  • Універсальність - очисники підходять як для карбюраторів імпортних автомобілів, так і для вітчизняних, типу «Солекс» або «Озон».

  Підбиваючи підсумки.

  Очищувач карбюраторів - це засіб, який обов'язково має бути в арсеналі кожного водія, який експлуатує автомобіль з карбюраторним двигуном. Дані засоби дозволяють швидко усунути забруднення з карбюратора і поліпшити ходові характеристики двигуна, зокрема, максимальну швидкість і динаміку розгону.

  Завершена