0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  КарантиноДайджест. Риск №1 - розряджений автомобільний акумулятор

  24.04.2020

  Розряджений акумулятор в умовах карантину може принести безліч проблем і неприємностей, тому найоптимальнішим варіантом є своєчасний контроль і обслуговування батареї вашого автомобіля.

  Зарядні пристрої та їх різновиди.

  Для цього необхідно заздалегідь подбати про зарядний пристрій. Сьогодні можна знайти величезну кількість різноманітних зарядних пристроїв, які суттєво відрізняються за ціною, функціональністю і принципу роботи. Всі існуючі зарядні пристрої можна умовно розділити на 2 типи, трансформаторні і імпульсні.

  Трансформаторні зарядні пристрої - це пристрої в основі яких покладено трансформатор. Дані пристрої відрізняються простотою конструкції, великими габаритними розмірами і вагою. Вони оснащені мінімальною кількістю функцій і підійдуть для зарядки класичних свинцево-кислотних акумуляторних батарей. До переваг можна віднести низьку вартість пристрою.

  Імпульсні зарядні пристрої - це сучасні інтелектуальні пристрої, в основі яких лежить мікропроцесор, який відповідає за всі робочі процеси. Дані пристрої проводять зарядку в кілька етапів, вони автоматично підбирають оптимальні робочі параметри, для максимальної ефективності та мінімального збитку для акумулятора. Дані пристрої можуть мати ряд додаткових функцій, серед яких:

  • режим десульфатаціі;
  • тест батареї на працездатність;
  • заряд батареї в холодному стані;
  • підтримка максимального рівня заряду акумулятора після закінчення процесу зарядки;
  • режим блоку живлення.

  Пристрої даного типу підійдуть для зарядки всіх типів сучасних акумуляторів включаю GEL і AGM.

  Бустер - швидка допомога для запуску двигуна.

  Періодичний контроль напруги на виводах акумулятора, а, при необхідності, контроль рівня електроліту і додавання дистильованої води, дозволяють істотно продовжити робочий ресурс батареї. Але як бути якщо вранці ви вийшли до автомобіля, а акумулятор повністю розряджений і не заводить автомобіль?

  Більшість автомобілістів, хоча б один раз в житті стикалися з подібною проблемою. У звичайних умовах можна скористатися проводами для прикурювання і допомогою сусідського автомобіля, але в карантин такий варіант не походить. В даній ситуації оптимальним варіантом буде використання автомобільного бустера. При виборі даного пристрою слід звертати увагу на кілька ключових характеристик:

  • ємність вбудованої батареї. Чим більше цей параметр, тим більше спроб запуску двигуна можна виконати на одному заряді бустера.
  • пусковий струм бустера. Чим вище цей параметр, тим двигун більшого об'єму можна запустити з його допомогою.
  • наявність додаткових роз'ємів для підключення телефонів, планшетів і ноутбуків, а також наявність вбудованого ліхтарика з різними режимами роботи.

  Завдяки своїй багатофункціональності сучасний бустер стане надійним помічником не тільки при розрядженому акумуляторі, але і при тривалих подорожах, в якості потужного переносного PowerBank.

  Підводячи підсумок слід сказати, що використання бустера або старт-кабелів, є лише екстреної мірою для швидкого запуску автомобільного двигуна і не може використовуватися регулярно. Тому підтримка заряду акумуляторної батареї є запорукою його тривалої роботи.

  Завершена