0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  КарантиноДайджест. Риск №5 - проблеми з автомобільними шинами і їх рішення в період карантину

  24.04.2020

  У повсякденному житті більшість автовласників не звертають увагу на дрібні дефекти і несправності в автомобільних колесах, які можуть принести безліч неприємностей в період карантину.

  Є величезна кількість дрібниць, на які ми просто не звертаємо уваги в звичайному житті. До них відноситься і регулярна втрата тиску в автомобільних шинах. У повсякденному житті, в місті з розвиненою інфраструктурою, мережею заправних і шиномонтажних станцій, немає складності в регулярному підкачуванні шин. Але в період карантину, пошук такого місця може займати багато часу. Тому рекомендуємо заздалегідь подбати про наявність насоса або компресора в багажнику вашого автомобіля.

  Насос або компресор, що вибрати?

  Вибираючи між насосом і компресором слід вивчити плюси і мінуси кожного, а також розібратися в основних характеристиках, щоб розуміти на що звертати увагу при виборі. Отже:

  • Насос - це механічний пристрій для накачування повітря. Вони розділяться на ручні і ножні. Перевагою даного пристрою можна вважати невисоку ціну, незалежність від джерел живлення і, відповідно, можливість використання без автомобіля. До недоліків можна віднести застосування фізичної сили для роботи пристрою.
  • Компресор - це електричний пристрій, що працює від бортової електромережі автомобіля. Перевагою є простота використання, швидка робота і відсутність необхідності застосовувати фізичну силу. До недоліків слід віднести можливість використання тільки при підключенні до електромережі постійного струму 12 вольт.

  Який саме пристрій вибирати, залежить від ваших уподобань, але слід звертати увагу ключові характеристики при виборі:

  • кількість поршнів. Даний параметр відноситься, як до насосів, так і до компресорів. Якщо насоси бувають одно- і двохпоршневі, то компресори зустрічаються трьох і навіть чотирипоршневі. Чим більше значення, тим краща буде продуктивність пристрою при інших рівних;
  • наявність манометра. Якщо його немає, рекомендуємо придбати його окремо, тому що неможливо візуально визначити який тиск в шинах;
  • спосіб підключення до електромережі автомобіля. Даний параметр стосується лише до вибору компресора. Існує два способи підключення: через гніздо прикурювача, і до виводів акумуляторної батареї.

  Товар для ремонту шин може стати незамінним в період карантину

  Пробите колесо - справжня проблема в будь-який час, а в період карантину вона стає особливо актуальною

  Пробите колесо, це завжди неприємно, але якщо в звичайний час вам досить дістатися до найближчого шиномонтажу, які в більшості міст знаходяться на кожному розі, то в період карантину більшість з них може не працювати, а часу їздити і шукати працюючий може просто не вистачити і колесо повністю спустить.

  У такій ситуації справжнім порятунком буде наявність в багажнику автомобіля аварійного герметика, антипрокола або спеціального набору для ремонту шин. Дані товари відрізняються за способом застосування і принципом дії (більш докладно про кожен з них можна прочитати в описі товару або інструкції по використанню), але головне завдання полягає в усуненні наслідків проколу і герметизації шини для створення необхідного тиску і можливості подальшого руху на автомобілі. Дані товари користуються все більшою популярністю завдяки простоті використання, а також простому видаленню їх залишків при професійному шиномонтажі.

  Завершена