0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Кошик
Мої покупки

Як вибрати тримач для телефону в машину

17.06.2020

Тримач для телефону - один з найважливіших і корисних аксесуарів в машині. Але як часто ви замислюєтеся, що таке тримач для телефону саме для вас? Якими функціями він повинен володіти, чим відрізнятися і виділятися, щоб він вам підійшов? Спробуємо розібратися в цьому питанні і знайти необхідне кріплення.

Типи тримачів для телефонів

У наш час виробники пропонують два типи тримачів для телефонів:

 • З зарядкою;
 • Без неї.

Кріплення з зарядкою дозволяє відновити роботу телефону за допомогою технології Qi. У цьому випадку досить встановити телефон на утримувач і автоматично почнеться відновлення роботи пристрою. Підзарядку тут роблять для самого тримача. Це зручно для тих, хто часто користується телефоном, а також тим, хто часто змушений підключати різні дроти до смартфону. Наприклад, ви легко зможете підключити до мобільного пристрою кабель USB і використовувати його для передачі даних, при цьому сам телефон не буде розряджатися. З недоліків такого фіксатора - ваш телефон повинен підтримувати технологію Qi. Крім того, подібні пристрої набагато габаритніші за розмірами, а також коштують значно дорожче звичних кріплень.

Види фіксаторів автомобільних тримачів

Іншими відмітними особливостями сучасних тримачів є кріплення. Куди кріпити тримач для телефону в машині, щоб він не заважав і був завжди під рукою? Відмінний варіант - у вентиляційну решітку. Такі моделі часто мають компактні розміри і відмінно поміщаються навіть там, де зовсім немає місця.

Інший варіант фіксації на лобове скло. В цьому випадку ви зможете відслідковувати, що відбувається на екрані, а також знімати те, що відбувається в салоні за допомогою смартфона. Такий варіант підходить для тих, хто повинен бути завжди на зв'язку, навіть в дорозі.

Ще одне поширене кріплення: на торпедо. Тут перевага в тому, що ви зможете без проблем управляти телефоном, він завжди буде під рукою. При цьому ви зможете знімати те, що відбувається в салоні.

Також у продажу зустрічається і кріплення в CD-слот. Такі фіксатори підходять для невеликої кількості автомобілів, які володіють цим слотом. Такий тримач буде зручним для управління телефоном, дозволить максимально ефективно використовувати слот для дисків, що залишився.

З огляду на місце установки, змінюється і тип фіксаторів. Виділяють:

 • Затискач;
 • Вакуумна присоска;
 • Клейка основа.

Як встановити тримач для телефону в машину на торпедо або лобове скло за допомогою вакуумної присоски? Досить зняти захисну стрічку та поставити на поверхню. Для максимальної фіксації передбачена спеціальна кнопка, що забезпечує вакуумну фіксацію тримача. Такий варіант дозволяє відмінно закріпити тримач, і в той же час ви завжди зможете переставити його в разі потреби.

Затиск часто використовується в кріпленнях на вентиляційну решітку або в CD-слот. В цьому випадку невеликі «крабики» дозволяють надійно зафіксувати утримувач в пазах дефлектора. Такий варіант дозволить добре утримувати фіксатор, і при цьому ви також зможете міняти місце розташування, якщо це знадобиться.

Як прикріпити тримач для телефону на торпеду за допомогою клейкої основи? Більшість кріплень такого типу мають захисний шар, який вам необхідно буде зняти. Після цього досить зафіксувати фіксатор в обраному місці. Але важливо враховувати, що переставляти такий тримач ви не зможете. А тому слід спочатку визначити місце фіксації. З плюсів такої фіксації - дуже надійне утримування кріплення, навіть в екстремальних поїздках.

Важливі моменти при виборі тримача телефону

Щоб кріплення дійсно було корисним, слід відповісти для себе на кілька важливих питань.

По яких дорогах ви їздите? Ви часто змушені переміщатися по вибоїнах? Тоді слід взяти максимально надійне кріплення з клейкою основою.

Чи будете ви використовувати телефон для зйомки в салоні або як навігатор? Тоді найкраще взяти модель, яка кріпитися на лобове скло з гарною липучкою.

У вас мало місця в салоні? Тоді необхідно взяти компактну модель, яка може бути встановлена в дефлектор.

Чи плануєте переміщати тримач в майбутньому? Якщо так, тоді варто віддати перевагу липучці. Якщо ні, можна взяти фіксатор для торпедо на клейкій основі.

Також при покупці звертайте увагу на метод фіксації телефону. Зараз можна придбати як магнітні тримачі, так і більш звичні, які фіксують з боків і знизу. Перший варіант підійде, якщо ви зазвичай їздите по місту, без екстремальних гонок. Другий, якщо вам доводиться їздити по нерівних вулицях або на великих швидкостях в екстремальних умовах.

Завершена