SONY DSX-A112U - це сама бюджетна магнітола від Sony, яку позбавили навіть звичного CD приводу і в цій статті ми з нею ознайомимося, а також порівняємо з найближчим конкурентом.
Зовнішній вигляд
Незважаючи на те, що магнітола бюджетна, у дизайнерів Sony була можливість зайнятися творчістю. На передній панелі можна побачити поєднання матового і глянцевого пластика, а також вставки під карбон, бічні вставки стилізовані під букви X, що відносить цю магнітолу до пристроїв лінійки Xplod. Крім цікавого дизайну можна відзначити заглушку-слайдер яка закриває USB роз'єм, на відміну від гумових заглушок, слайдер виглядає гарніше і не заважає встановлювати USB накопичувач. Передня панель, як і належить знімна, але чохол або кейс для зберігання в комплект поставки не входить.
Ззаду ресивер оснащений однією парою RCA виходів для підключення двоканального підсилювача, роз'ємом FM антени, роз'ємом підключення адаптера рульового управління і Багатоконтактні групою для підключення перехідника під ISO роз'єм. ISO адаптер, полушахта і ключі для її демонтажу це все що входить в комплект поставки і все що необхідно для установки магнітоли в автомобіль.
За допомогою ISO роз'єму магнітола підключається до динаміків і бортової мережі автомобіля.
Меню і настройки
Меню ресивера складається з трьох розділів:
- General;
- Sound;
- Display.
У головних налаштуваннях відключається демо-режим, настроюються годинник і режим роботи USB порту. Важливо вибрати режим Android, в такому режимі до usb-порту можна підключати не тільки флеш-накопичувачі, але і смартфон працює під управлінням операційної системи Android.
З розділом налаштувань Sound доведеться подружитися щільніше, так як в даній магнітолі відсутня звична настройка високих і низьких частот. Посилення низьких частот включається окремою кнопкою Extra Bass, а високі частоти потрібно налаштовувати за допомогою 10 полосного параметричного еквалайзера, або використовувати одне з 9 встановлених налаштувань еквалайзера.
Крім еквалайзера в розділі Sound, можна буде знайти незмінні налаштування будь-якої магнітоли баланс / мікшер та відключити звук натискання кнопок.
У розділі Display налаштовується його яскравість і функція мерехтіння підсвічування в такт музики, але колір підсвічування не змінюється, воно незмінно зелене.
Швидкий вибір попередньо встановлених налаштувань еквалайзера, як і функція Extra Bass, виведені на окремі кнопки на лицьовій частині магнітоли і натисканням на кожну з них можна вибрати необхідну настройку еквалайзера або один з двох рівнів посилення низьких частот.
Якість звуку
Порівнюючи можливості магнітоли Sony з найближчим конкурентом від Pioneer відразу можна відзначити кілька моментів. По-перше, у Sony в меню відсутня російська мова, по-друге немає можливості використання мобільного застосування для настройки і прослуховування музики через смартфон, по-третє у Pioneer більш широкий ряд аудіо налаштувань включаючи кросовер сабвуфера і фільтр високих частот. Але порівнюючи звучання Sony і Pioneer все ж варто відзначити що, у Sony багатший і об'ємної звук.
При використанні інших джерел звуку, наприклад, AUX звучання буде сильно відрізнятися від USB і не в кращу сторону, тому для прослуховування музики AUX роз'єм буде не найкращим варіантом, його краще використовувати в останню чергу. Крім USB і AUX в магнітолі звичайно ж присутній старий-добрий FM тюнер з RDS і пам'яттю на 18 радіостанцій. Навіть при використанні пасивної антени магнітола без затруднень знаходить радіостанції і відтворює їх без спотворень.
Висновки
В підбиття підсумку можна сказати що магнітола від Sony в порівнянні з найближчим конкурентом вигідно відрізняється цікавим дизайном і хорошим звучанням, але поступається з налагодженнями, русифікацією меню і відсутністю фірмового додатка.