0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як вибрати фільтр салону?

  24.06.2021

  Салонні фільтри другі легені пасажирів, які покликані максимально очищати повітря що поступає в салони автомобілів.

  Для початку потрібно розібрати навіщо потрібен фільтр салону. Даний автомобільний видатковий елемент необхідний спеціально для зручності всіх, хто знаходиться в транспортному засобі. Усередині салону транспортного засобу протягом тривалого часу з плином часу накопичуються небезпечні для організму домішки. Людина, що знаходиться в салоні автомобіля автомобільного засобу, вдихає різні суміші, які небезпечні для його організму, такі як різні продукти згоряння, літаюча сажа, пил, тютюновий дим. Для того щоб таких ситуацій не відбувалося, існують фільтри в салоні очищаючі кисень від сумішей різних походжень.

  На що ж впливає дане пристосування?

  Необхідно ставитися до зміни фільтра в салоні досить відповідально, особливо тим, у кого є різні алергічні захворювання. Вплив салонного фільтра: Страждає система вентиляції, яка з часом, стає гірше, якщо своєчасно не змінити салонний фільтр. Позбавляє від неприємних запахів, які утворюються і можуть залишатися в салоні тривалий час. Усуває проблему з обігрівальною системою, коли грубка не обігріває, а кондиціонер у салоні не охолоджує в достатній мірі. Позбавляє скло в салоні від різноманітних брудних нальотів, які утворюються після запотівання.

  Коли слід міняти салонний фільтр?

  Забитий, або старий фільтр салону значно підвищує знос систем кондиціонування і опалення. З'являється ризик для здоров'я людей в транспортному засобі, так як фільтр збирається в собі безліч мікроорганізмів, які можуть стати розсадниками різноманітних хвороб. Існують різні ознаки, які підкажуть вам, коли слід замінити старий фільтр:

  • · неприємний запах, який не вивітрюється з часом;
  • · цвіль на фільтрі;
  • · слабка потужність грубки;
  • · витрата палива збільшилась;
  • · пил, що літає по салону, який свідчить про серйозне забруднення;
  • · пил не утримується фільтром.

  Повторне використання після забруднення не представляється можливим. Фільтри абсорбують в свої мікроскопічні отвори ті речовини, які не повинні бути присутніми в салонах автомобілів, на жаль, промивання, або ж продування не принесуть потрібного результату. Необхідна заміна. Штатний регламент 20 000 км.

  Завдяки фільтрам очищається повітря в салоні, який проходить через фільтруючі елементи, що дозволяє відсіюватися навіть дрібним часткам, наприклад квітковий пилок. Існують два типи салонного фільтра, які допоможуть вам визначитися з вибором для придбання: механічний тип - дані фільтри мають особливий вид паперу, який розташовується в корпусі. Фільтрація відбувається стандартним чином, очищаючи від сумішей повітря, що проходить через елемент. Адсорбційний тип - дані фільтри здатні прибирати різні небажані запахи, такому ж чином як повітря, проходить не через папір, а крізь певний вугільний елемент. Даний метод фільтрації дозволяє різним речовинам залишатися в порах вугілля.

  Виготовляються і постачаються фільтри наступними методами: картріджний метод - окантовка елемента при даному способі відсутня. Дані фільтри є недорогим варіантом для покупки і використання. Корпусний метод - елемент знаходиться всередині корпусу, що складається із пластику. Більш дорогий варіант для придбання, проте має більш зібрану конструкцію.

  Підроблені фільтри погано очищають повітря, швидко засмічуються, мають дуже короткий час експлуатації. Ознаки таких елементів дуже прості: переплутані покажчики, які показують, де верх, а де низ на фільтрах, мала вага фільтра, низька надійність проклейки кромки, жахлива якість написів на фільтрі.

  Вугільний фільтр. Перевага і недоліки даного типу:

  Вугільні салонні фільтри мають можливість затримувати найдрібніші атоми засміченого кисню. Вугілля є натуральним абсорбентом, який досить ефективно бере участь в процесі очищення.

  Очищення чадного газу досить складний процес, з яким салонний вугільний фільтр справляється погано. Вугільний ресурс вичерпується в досить швидкому темпі через втрату активної частини покриття на фільтрі під час перебування в густонаселених місцях, центрах міст. Як відомо, в повітрі досить значний ступінь вмісту оксиду азоту. Елемент вугілля ефективно знижує концентрацію сполук азоту, що покращує стан слизових оболонок очей, рота, носа, а також загальний стан людей в салоні.

  Вугільні пори надмірно стрімко закупорюються різними домішками, в тому числі хімічними, які створюють неякісний повітря. У даній ситуації допоможе швидка заміна фільтра.

  Який фільтр салону краще?

  Салонні фільтри мають вражаючу якість і ідеальний очищаючий ефект, є дорогими запчастинами. Слід звернути увагу на таких виробників як: Delphi (США), Denso (Японія), MANN (Німеччина), Bosch (Німеччина). Дані виробники салонних фільтрів дають вчинені показники серед усіх товарів даної категорії. Якщо ж вас цікавить середня ціна, але і якість, яка не поступається, то слід звернути увагу на виробників: Blue Print (Великобританія), Valeo (Франція). Дешеві фільтри, які можна запропонувати, виготовляються такими виробниками як: Profit, SCT.

  Слід якомога частіше міняти салонні фільтри. На щастя автолюбителям, сучасні транспортні засоби мають особливі датчики, які показують забрудненість салонних фільтрів, що дозволить не пропустити необхідний момент заміни.

  Завершена