0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Установка захисту двигуна

  28.11.2014

  Як би ми не прагнули до Європи, доводиться по кілька разів в день визнавати, що якість наших доріг дуже далеко від загальноєвропейських стандартів. І якщо окремі центральні вулиці столиці ще якось можна вважати за прийнятні, то деякі дороги викликають просто нервове тремтіння у автомобілістів. Чого тільки варта дорога зі Львова на Луцьк. Хто з водіїв проїжджав по ній, той не скоро її забуде. І ось уявіть собі, наскільки сильно при такому дорожньому покритті страждає ваша машина?

  Багато європейських автовиробників стали випускати з конвеєра нові моделі, в яких вже встановлений захист картера. Однак варто відзначити сумний факт, що найчастіше вони зовсім не враховують особливості наших з вами рідних українських доріг. Саме тому у водіїв виникає необхідність або в зміцненні штатного захисту, або ж, якщо у вас його немає в принципі, в монтажі з нуля.

  Принципи та основи

  Установка захисту двигуна - дуже корисна і важлива штука. Поставлений на заводі «пильовик» абсолютно відірваний від наших з вами реалій, і максимум може обмежити потрапляння в моторний відсік води. Якщо говорити більш широко, то слід спочатку вказати, що мається на увазі під таким великим поняттям, як «захист для двигуна». Головна функція більшості пристосувань - це зберегти масляний картер, тобто ємність, де міститься моторне масло. Основна проблема в тому, що, як правило, стінки у цій ємності дуже тонкі, і великий предмет на швидкості цілком може її пробити. Наслідки ви можете самі собі уявити.

  Залежно від конфігурації автомобіля, картер знаходиться або відразу «під ударом», або у відносній безпеці. Оскільки основна функція «піддону» - забезпечити захист в результаті зіткнення, то основний удар повинна прийняти на себе встановлена «броня». За законами фізики, частина отриманої енергії удару все одно передасться кузову, тому перше, про що необхідно пам'ятати - це надійність кріплення. Головним критерієм , яким повинен володіти захист - це жорсткість, тобто матеріал не повинен сильно деформуватися. Також пам'ятайте, що установка захисту двигуна не повинна зменшувати кліренс вашого авто.

  Враховуйте той факт, що в разі аварії двигун опускається вниз, так що при монтажі «піддонів» варто залишити невеликий ухил. Міцність - це також важливий критерій, яким повинен володіти матеріал. Приділіть особливу увагу тому, як проводиться кріплення до кузова - хороша конструкція передбачає можливість з'єднання тільки з такими деталями, як балка, лонжерони і т.д. Завжди пам'ятайте про вагу, так як ваша «броня» не повинна перевантажувати автомобіль. Оскільки на ринку можна знайти захисні листи під конкретну марку, то в них повинні бути передбачені технологічні отвори, відповідні даній моделі.

  В якості деталей кріплення можуть виступати як кронштейни, так і спеціальні болти. Слід також окремо докупити демпферні подушки, якщо в купленому наборі їх немає. І трохи про матеріали - на ринку представлено 3 основних види: алюміній, сталь і пластик. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Якщо у вас є така можливість, можете, звичайно, придбати і склопластик, проте більшість водіїв віддають перевагу композитним матеріалам.

  Пам'ятка

  Для того щоб «броня» дійсно забезпечувала захист, слід пам'ятати кілька простих правил:

  • По-перше, «піддон» повинен встановлюватися тільки в передбачені отвори, в які для поглинання шуму вставляють ущільнювачі з гуми;
  • Конструкція повинна жорстко фіксуватися;
  • Наявність вентиляції;
  • Слід передбачити отвори для обслуговування авто.

  Дане пристосування може знизити ризик пошкоджень і підвищити захист вашого автомобіля. Тим не менш, не ризикуйте, і намагайтеся їздити обережно, особливо на важких ділянках.

  Завершена