0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Штатні магнітоли, поєднання максимальних можливостей

  01.01.2012

  Штатні магнітоли відрізняються один від одного набором функцій, що безпосередньо залежить від класу самого автомобіля. Сучасні штатні системи оснащені такими потрібними функціями, як GPS-навігація, BlueTooth, ТВ-тюнер, камера заднього виду, датчики тиску в шинах і т.д. Їх можливості по відтворенню аудіо-і відеоформатів досить широкі.

  За своєю суттю штатні магнітоли є "рідними" пристроями для автомобіля, оскільки вони входять в базову комплектацію авто, ідеально вписуються в приладову панель і фактично унікальні для кожної моделі машини. Сьогодні більшість нових автомобілів комплектуються штатними магнітолами. Ця тенденція з'явилася ще в 70-х рр. минулого століття і зараз набула особливого розмаху. Виробники відразу здатні підібрати саме ту модель, яка буде ідеально вписуватися в дизайн автомобіля.

  Сучасні штатні пристрої володіють такою важливою характеристикою, як багатозадачність. Так, наприклад, можна одночасно користуватися навігатором і слухати музику.

  При виборі магнітоли в авто слід звернути увагу на:

  • функціональність пристрою;

  • зручність керування;

  • якість зображення і т.д.

  Найбільш популярними виробниками штатних магнітол є такі компанії як Phantom, nTray, DVM, HT, Fly audio, PMS і ін.

  Великою перевагою штатної магнітоли є оригінальне управління і дизайн, а також надійність і наявність на багатьох магнітолах управління на кермі.

  Саме тому при виборі такого пристрою можна не переживати про колір кнопок, дисплея або інші елементи дизайну, виробник спочатку комплектує модель способом, який є найбільш підходящим саме для Вашого авто. Найзначнішою незручністю є лише досить висока ціна, проте функціональний набір пристрою, а також його ідеальна сумісність з автомобілем виправдовують подібні витрати.

  При необхідності, заміна штатної магнітоли проводиться в спеціальних установлювальних центрах, оскільки цей процес вимагає спеціальних навичок. Пам'ятайте, тільки кваліфікований установник здатний правильно підключити всі компоненти штатного пристрою.

  Завершена