0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Що таке автомобільний трекер

  18.02.2015

  Автомобільний трекер - це пристрій на основі технологій, які дозволяють вам в режимі реального часу отримувати інформацію про стан транспортного засобу, або відстежити історію про пересування автомобіля. Ці пристрої використовуються в різних галузях промисловості, і є ключовим елементом в системі відстеження і пошуку викрадених авто. Більшість цих систем стеження за автотранспортом використовує GPS-технологію, але деякі функціонують на основі мобільних або радіо трансмітерів.

  Деякі пристрої дозволяють поліції вистежувати викрадені автомобілі, в інших комплектах є характеристики, що впливають на здатність злодія до керування транспортним засобом.

  Типи автомобільних трекерів

  Системи відстеження, або трекери, можна умовно розділити на два типи, кожен з яких буде корисним в якійсь конкретній ситуації:

  • Пасивні трекери - найпростіші системи стеження, які використовують GPS-пристрій для запису позиції транспортного засобу протягом довгого часу. При знятті трекера, дані можна скопіювати на комп'ютер для перевірки та аналізу.

  • Активні трекери - більш складні системи, які мають можливість передавати розташування транспортного засобу в режимі реального часу. З метою спостереження та управління інформацією, як правило, отримані дані контролюються з єдиного центру. Можуть використовуватися для відстеження вкраденого автомобіля.

  Сьогодні на ринку представлені кілька варіантів післяпродажних систем стеження, серед яких LoJack, Mobile IQ, Smart Tracker, VectorTrak, Zoombak, Globalstar, Garmin і тд. Більшість з цих пристроїв використовують GPS-датчик, який приєднаний до мобільного передавача. На додаток, до доступних комерційних систем, ви можете самостійно зібрати саморобний прилад GPS-стеження через мобільний телефон. Проте, всі GPS-трекери на основі мобільного телефону, можуть мати проблеми з функціонуванням, якщо автомобіль припаркований в будівлі, підземному паркінгу або на віддаленій території зі слабким мобільним покриттям або його відсутністю. Наприклад, LoJack є досить застарілим варіантом, що працюють на основі передач радіо-даних, які можуть приймати тільки поліцейські автомобілі і тільки за допомогою спеціальних антен.

  Крім моделей, запропонованих в якості післяпродажних варіантів, деякі автовиробники пропонують опціональні системи стеження в комплектації своїх транспортних засобів. Вони також функціонують на основі GPS, і передають інформацію про місцезнаходження транспортного засобу за допомогою бездротової технології з мобільними даними. До таких систем можна віднести:

  Завершена