0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як вибрати потрібне Вам трансмісійне масло? Тест трансмісійних масел.

  11.03.2015

  Паливно-мастильні матеріали відіграють важливу роль для будь-якого автомобіля. Трансмісійне масло не є винятком. Оскільки саме воно забезпечує змазку контактуючих механічних компонентів вузлів автомобіля, які мають передачі зубчастого типу. І від того наскільки добре воно буде справлятися з експлуатаційними вимогами які пред’являються до нього (які, зізнатися чесно, дуже жорсткі) буде залежати термін служби, а також експлуатаційні характеристики цих вузлів. Вибір трансмісійного масла сьогодні в якійсь мірі ускладняється великим асортиментом цього виду ПММ, представленого на ринку. З метою трохи розвіяти ситуацію в цьому питанні, ми пропонуємо невеличкий матеріал з розділу трансмісійні масла, тест змащувальних рідин для КПП.

  Motul Multi ATF. Дане трансмісійне масло являє собою високотехнологічний продукт, область застосування якого - це гідропідсилювачі керма і автоматичні КПП. Основою Motul Multi ATF є синтетичне масло, яке наситили необхідною кількістю присадок протипінної і антиокислювальної дії. Даний продукт характеризується ефективною роботою при різних температурах, як високих, так і занадто низьких. Серед його особливостей в першу чергу можна відзначити гарні мастильні властивості, що дуже позитивно позначається на зниженні тертя, і високий рівень захисту зубчастих передач від зносу. При його використанні перемикання швидкостей відбувається плавно і м'яко.

  Лукойл ТМ-5. Дане трансмісійне масло відповідає за класом своїм колегам рангу API GL-5. Відповідно його «поле діяльності» - це механічні КПП, які мають будь-який з типів передач з зубами, в тому числі і гіпоїдні, яким показані масла класу GL-5.

  Дане трансмісійне масло може похвалитися немаленьким ресурсом і вмісту пакету присадок з високим рівнем ефективності (протизадирні, антикорозійні, антиокислювальні, протизносні). А отже його застосування сприяє досить тривалій і надійній роботі всіх елементів трансмісій при різному температурному діапазоні, і при значних навантаженнях.

  Liqui Moly Top Tec ATF 1200. Трансмісійне масло з гарними характеристиками, серед яких, перш за все, варто відзначити високий рівень стійкості по відношенню до окислення і зносу. Висока ефективність даного масла відповідна, до речі, нормам більшості виробників автомобільних агрегатів, зберігається, в тому числі, і при їх використанні в умовах великих навантажень, а також при температурах, які істотно змінюються. Трансмісійне масло Liqui Moly Top Tec ATF 1200 призначене для застосування в автоматичних КПП.

  Ravenol VSG SAE 75W-90. Дане трансмісійне масло відноситься до розділу синтетичних. Характеризується високою якістю. Надійно захищає від зносу елементи трансмісії і коробки перемикання передач, які піддаються значним навантаженням. Завдяки повністю синтетичній основі може використовуватися навіть в сильні морози.

  ZIC Dexron III. В основі виробництва даного масла для трансмісій лежить технологія гідрокрекінгу, а його склад характеризується наявністю одних з найбільш новітніх присадок, які володіють високою ефективністю. Це в свою чергу дозволяє говорити про те, що Zic Dexron III сприяє гарній протекції деталей трансмісії, яким доводиться справлятися з серйозними навантаженнями. Що стосується показників індексу в'язкості даного трансмісійного масла і його експлуатаційних характеристик, то слід зазначити, що вони знаходяться на високому рівні. Його область використання зводиться до застосування в автоматичних коробках передач.

  Castrol Syntrans Universal Plus SAE 75W-90. Це трансмісійне масло є повністю синтетичним. Містить асортимент присадок, які виділяє їх висока ефективність і антиокислювальні властивості. Відповідно, сумніватися в належному рівні захисту від зносу, яке забезпечує дане масло гіпоїдним і циліндричним передачам, не варто. Серед переваг, якими володіє Castrol Syntrans Universal Plus SAE 75W-90 можна виділити також його здатність ефективно працювати при різних температурних інтервалах. Застосовується це масло в механічних коробках передач, обладнаних синхронізаторами, причому сам процес синхронізації при використанні даного масла стає на порядок легше.

  Трансмісійні масла, тест яких був запропонований Вашій увазі, є лише малою складовою частиною всього асортименту подібного плану, наявного на ринку автоаксесуарів. Але, тим не менш, цілком може стати прикладом на який можна рівнятися в тій чи іншій мірі, або відправною точкою при виборі. У цьому питанні головне робити ставку насамперед на трансмісійні масла, характеристики яких відповідають вимогам виробників Вашого авто.

  Завершена