0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Кошик
Мої покупки

Трохи про автомобільні килимки

17.06.2015

Автомобільні килимки є відмінним варіантом перетворення інтер'єру автомобіля і прояви свого стилю, та й, крім цього, виконують безліч важливих функцій. Але перш, ніж купувати вподобану модель, звертайте увагу на певні чинники.

По-перше, ваше рішення про заміну існуючого підлогового покриття має ряд переваг, які допоможуть зробити оптимальний вибір. І крім того, кожен покупець повинен розглянути всі запропоновані типи килимків, щоб переконається, що він вибирає саме той, який відповідає його потребам.

Важливість покупки нових килимків в салон авто

Ідея отримання нових автомобільних килимків заснована на тій же логіці, якою керуються люди, вирішуючи замінити підлоги в своєму будинку. Автомобільні килимки змінюють зовнішній вигляд транспортного засобу таким же чином, як і оновлення салону або обшивки інтер'єру.

Головне пам'ятайте, що купуючи нове покриття для інтер'єру авто, ви отримуєте наступні переваги, які включають в себе:

 • Запобігання зносу підлоги і рідного покриття автомобіля, особливо в місцях, які найчастіше витираються ногами водія і пасажирів;

 • Захист підлоги автомобіля та покриття від пошкоджень, викликаних брудом, пилом, водою, сіллю і піском;

 • Захист підлоги і підлогового покриття від плям, які часто виникають від їжі і пиття.

При виборі оптимального килимка, звертайте увагу на типи покриттів, запропоновані сьогодні на ринку. Виробники пропонують дві основні категорії - гумове і ворсове покриття. Крім того, можна також виділити окремий третій тип - килимки для вантажного відсіку автомобіля.

Ворсові автокилимки

Ворсові килимки з ковроліну створюють ефект більш класичного стилю інтер'єру автомобіля, при цьому, вони захищають рідне покриття від бруду, піску та іншого сміття. Такі килимки ідеально підходять для використання автомобілістам, які проводять більшу частину свого часу в більш сонячній місцевості, так як вони захищають поверхню авто від проникнення УФ-випромінювання.

Зазвичай килимове покриття пропонується в декількох готових варіантах дизайну, для більшої відповідності інтер'єру авто та особистих уподобань водія. Серед додаткових опцій можна відзначити різні текстури, і навіть варіант з екстращільністю, який призначений для використання в сімейних авто і захищає підлогу від розливу напоїв, особливо тих, які розливають діти.

Недостатки коврового покрытия

Хоча існує багато переваг використання килимового покриття, є і один, але головний недолік: воно не захищає від забруднення салону активними елементами, як, наприклад, бруд або дуже дощова, сира погода. Тому більшість користувачів, особливо на територіях з мінливим кліматом, вважають за краще гумові автокилимки, як більш вдалу і корисну альтернативу ворсовим.

Гумові килимки

Іноді їх називають «всепогодними». Вони забезпечують більш високий рівень захисту від забруднення, води і плям, в порівнянні з ворсовим покриттям. Гумові килимки (https://avtozvuk.ua/catalog/439), як правило, модельовані і ребристі, що дозволяє їм затримувати рідину і захищати рідне автомобільне покриття. Вони пропонуються в різних стилях, дизайні і кольорі.

Килимки для вантажного відсіку автомобіля

Останній варіант автомобільних килимків - це щось середнє між двома вищезгаданими моделями. Вантажні килимки призначені для використання в багажнику автомобіля і виконують ту ж функцію, що і звичайні - захист рідного покриття транспортного засобу від активних елементів, забруднень, пошкоджень і зносу. У вантажному відсіку збирається стільки ж пилу і бруду, як і в салоні авто, особливо, якщо враховувати ризик завантаження в багажник овочів і продуктів, які часто можуть залишати всілякі плями і розливатися. Та й, крім того, багато водіїв, часто, навіть не думаючи, перевозять забруднений садовий інструмент, спортивне обладнання, дорожні сумки. Тому гумові та ворсові килимки, для багажників, запобігають забрудненню і пошкодження багажного відсіку і роблять його прибирання простіше.

Вибір підлогового автокилимки

При виборі автомобільного килимка враховуйте не лише його тип і текстуру, а й беріть до уваги свій спосіб життя, погодні умови на території проживання, стиль водіння і членів всієї вашої сім'ї і постійних пасажирів. Наприклад, якщо дощі і снігопади в вашому місті - це досить часте явище, вибирайте гумові килимки, навіть якщо в ваш салон по стилю більше б підійшли килимки з ковроліну. Теж саме стосується і сімей, у яких є дві або три дитини, що тягне за собою купи речей, фантиків і розлитий в салоні чай чи сік.

Ще один критерій вибору килимка - елемент стилю, який вони додають в інтер'єр автомобіля, в тому числі, демонстрація особистості і переваг автовласників. Так що, якщо не вистачає якоїсь родзинки, зверніть увагу на доступні колірні рішення або килимки з сюжетним принтом.

Піклуючись про якість і зовнішній вигляд інтер'єру свого автомобіля, важливо піклується про зовнішній вигляд свого транспортно засобу. І також, як ви піклуєтеся про уникнення випадкових вм'ятин і подряпин під час відкривання дверей, оновлення підлогового покриття дозволить зберегти рідний карпет автомобіля.

Завершена