0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Установка штатної магнітоли

  01.01.2012

  Більшість автомобілів іноземного виробництва в Україні в своїй комплектації містять авто магнітолу (штатну магнітолу), яка розроблялася виробником спеціально для цієї моделі транспортного засобу. Але, на жаль, в більшості випадків встановлені штатні магнітоли дуже сильно програють сучасним варіантам, які пропонують виробники магнітол на ринку.

  Само собою, що власнику авто хочеться, щоб усередині салону все виглядало гармонійно і красиво. Але що робити, коли запропонований виробником варіант штатної магнітоли Вас не задовольняє своїми технічними можливостями і характеристиками? Адже далеко не кожен, готовий обмежувати себе прослуховуванням компакт-дисків і радіоприймача, низькою якістю звуку і явно застарілим обладнанням.

  Вирішити проблему, що склалася, найлегше заміною штатної магнітоли на той варіант, який Вас повністю влаштує. На щастя на ринку існує досить велика кількість виробників, готових запропонувати автомобільні магнітоли з можливістю твори відео, Bluetooth GPS-навігатором, пристроєм для читання флеш-накопичувачів і карт пам'яті.

  В Києві можна купити штатні магнітоли таких виробників, як Phanthom, Supra, Mystery і т.д. Ці виробники виготовляють більш функціональні штатні магнітоли для великої кількості найбільш популярних автомобілів європейського та азіатського ринку.

  Установка штатної магнітоли не забере у Вас багато часу так як вони монтуються абсолютно так само як і заводські варіанти. І в результаті Ви станете власником пристрою, який прекрасно «впишеться» в дизайн передньої панелі вашого автомобіля і до того ж матиме функції бортового комп'ютера.

  Хотілося б застерегти покупців нових автомобілів від стандартних прийомів офіційних дилерів, які можуть запропонувати Вам установку більш функціональної і технологічно просунутої штатної магнітоли, замість тієї, якій автомобіль спочатку укомплектований. Представники автомобільних компаній хочуть за ці послуги таку суму грошей, якої Вам буде достатньо для установки штатної магнітоли професійного рівня (включаючи вартість всіх складових і оплату за кваліфіковане монтування). До того ж не завжди те, що можуть запропонувати в автосалоні відповідає вимогам покупця автомобіля. Іншими словами витрачені гроші можуть не виправдати ваші очікування і будуть витрачені даремно.

  У той же час, здійснюючи покупку самостійно, у Вас з'являється широкий вибір і ознайомившись з описом штатної магнітоли зможете зробити вибір виходячи з власних побажань і фінансових можливостей. При цьому слід відповідально підійти до цього вибору, щоб обрана магнітола органічно вписалася в дизайн передньої панелі і зберегла вихідну витончену красу зовнішнього вигляду вашого транспортного засобу.

  Нові штатні магнітоли з GPS, з рiдкокристалiчним екранами та іншими корисними функціональними можливостями дозволять користуватися всіма можливостями бортового комп'ютера і не зажадають вносити ніяких змін в початковий дизайн автомобіля.

  У Києві замінити стару, а також встановити нову штатну магнітолу допоможуть фахівці сертифікованих центрів представників фірми-виробника в Україні. Єдине, що Вам залишається зробити - це гарненько вивчити опис штатних магнітол на ринку і зробити правильний вибір.

  Завершена