0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Практичні поради по використанню термосумки

  30.06.2015

  Для справжніх любителів подорожей, та й просто в тривалій поїздці, термосумки стануть відмінними помічниками, адже вони будуть зберігати ваші продукти смачними і свіжими. Якщо ви збираєтеся в тривалу поїздку, краще всього використовувати дві окремі термосумки: одну для напоїв, а другу для продуктів харчування. Причина досить проста, якщо ви будете часто відкривати сумку з напоями, холод досить швидко буде випаровуватися. Сумка з їжею, як правило, відкривається рідше, тому, холод в ній буде зберігатися більш тривалий час. А в залежності від тривалості вашої подорожі, окрема термосумка з пакетами льоду допоможе вам поповнювати лід в сумках з продуктами і їжею.

  Скористайтеся нашими порадами, які зроблять поїздку простіше і комфортніше:

  • Перед виходом з дому, помийте всі швидкопсувні продукти - овочі і фрукти;

  • Упаковуйте всі продукти в герметичні пакети або закриті пластикові контейнери - це допоможе запобігти їхньому взаємному забрудненню;

  • Пакети з льодом ідеально підходять для того, щоб ваша їжа і напої залишалися холодними. Такі пакети доступні в різних розмірах і стилях;

  • Для габаритних холодильників на колесах або великих портативних розбірних холодильників рекомендується використовувати пакети з льодом більшого розміру, так як вони містять більше гелю і зможуть забезпечити холод на більш тривалий термін;

  • Для термосумок і невеликих холодильників можна використовувати пакети з льодом невеликого розміру;

  • Якщо ви використовуєте безкаркасну термосумку з м'якого матеріалу, ми не рекомендуємо класти в неї пакети з подрібненим льодом. Причина в тому, що гострі краї льодових шматочків можуть прорвати м'яку підкладку, в результаті чого, лід почне швидко танути, тим самим, значно ускладнюючи процес охолодження. Для того щоб продовжити термін служби вашого портативного холодильника, використовуйте його правильно і акуратно.

  Поради щодо використання термосумки для напоїв

  Перед тим, як поміщати пляшки з напоями в сумку, попередньо охолодіть їх в домашньому холодильнику. Попереднє охолодження допоможе зберегти лід, таким чином, ви зможете використовувати його в меншій кількості для подальшого охолодження пляшок. Так як холодне повітря осідає внизу, спочатку упаковуйте пляшки, а лід кладіть в останню чергу. Якщо є можливість, намагайтеся не залишати холодильник під сонцем або в салоні автомобіля. Якщо ви йдете на пікнік, знайдіть якесь місце в тіні, де його можна залишити.

  Поради щодо використання термо-сумки для продуктів харчування

  Щоб зберегти продукти охолодженими протягом тривалого часу, найкраще використовувати пакети з льодом або використовувати шматочки льоду. В даному випадку, пакети або контейнери з льодом розміщуйте в самій нижній частині контейнера або сумки.

  Швидкопсувні продукти завжди переміщайте відразу з холодильника в холодильник. Тримайте їх у сухому вигляді, забезпечивши захист від взаємного забруднення. Знову-таки, для охолодження використовуйте кілька пакетів з льодом. Вільний простір між лотками і пакетами можна заповнити пляшками з напоями, які перед цим варто на ніч залишити в домашній морозилці. Це забезпечить додаткове охолодження, плюс резервний запас води, коли захочеться пити.

  Транспортування теплої їжі

  Термосумки також можна використовувати для збереження тепла деяких продуктів харчування. Лотки або банки з теплою їжею загорніть у фольгу і помістіть в термосумку. Як варіант, лотки можна додатково обернути кухонним рушником. В даному випадку, він також допоможе заповнити порожній простір, не дозволить їжі охолоджуватися і переміщатися, уникаючи переливання через нещільно закриту кришку.

  Термосумки - це ідеальне рішення для прогулянок, постійних подорожей і відряджень або звичайних сімейних пікніків.

  Є ще кілька моментів, про які ми б хотіли вам нагадати:

  • Термосумки і автохолодильники не призначені для повторного охолодження продуктів. Тільки продукти, які залишалися в безпечному режимі зберігання, можна назад поміщати в холодильник. Якщо ви не впевнені в свіжості і збереженні їжі - краще просто її викинути;

  • У заповненому холодильнику необхідна температура буде підтримуватися довше, ніж в напівпорожньому;

  • Розморожуйте продукти в холодильнику, ніколи не розморожуйте м'ясо і рибу при кімнатній температурі або на сонці;

  • Швидкопсувні продукти виймайте з холодильника безпосередньо перед подачею на стіл;

  • Ніколи не ставте термосумку в холодильник - це може пошкодити ізоляційні матеріали та просто зіпсувати сумку.

  Поради по догляду

  Внутрішній простір термосумки або холодильника потрібно чистити за допомогою теплої мильної води. Для дезінфекції можна використовувати розчин води і оцту в рівній кількості. Кришку холодильника необхідно підняти і залишити його просушити на відкритому повітрі.

  Деякі моделі сумок і холодильників оснащені знімною підкладкою. Зніміть підкладку і промийте її теплою мильною водою. Не використовуйте відбілювачі або інші хімічні продукти, тільки воду і оцет - доведено, що відбілювачі і аналогічні речовини можуть руйнувати ізоляційний матеріал. Також, ні в якому разі не кладіть сумку в посудомийну машину - це її зіпсує.

  Увага: більшість автомобільних холодильників і термосумок тестуються для транспортування напоїв і продуктів харчування. Як правило, вони не тестуються для можливості використання в медичних цілях, наприклад, перевезення ліків. Якщо ви збираєтеся придбати сумку саме для цих цілей, попередньо проконсультуйтеся з медичним кваліфікованим працівником з приводу того, як зберегти медпрепарат при відповідній температурі.

  Завершена