0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Найпоширеніші помилки при установці дитячих автокрісел

  21.07.2015

  Як показує практика, навіть самі турботливі родичі і батьки можуть робити помилки при установці дитячих автокрісел. Проте, освоївши певні правила, ви зможете забезпечити точну і безпечну установку в будь-який час, в будь-якому авто.

  Давайте припустимо, що для свого улюбленого чада ви вибрали найкращий варіант автокрісла, серед безлічі моделей, запропонованих сьогодні на ринку, яке ідеально відповідає віку і габаритам дитини. Але перед установкою крісла в салон свого авто, перегляньте відповідний відеоролик або проконсультуйтеся з фахівцем з продажу, який повинен дати вам базові поради, щодо установки автокрісла. Крім того, можна прочитати інструкцію з техніки безпеки вашого транспортного засобу і самого автокрісла, після чого, ви можете правильно встановлювати крісло з орієнтацією проти ходу або по ходу руху авто. Приділіть кілька хвилин, щоб переконатися, що ви уникаєте найбільш поширених і потенційно небезпечних помилок установки.

  Якщо ви зіткнулися з будь-якою неточністю при установці крісла, вкрай важливо відразу ж її виправити за допомогою технічного керівництва, відеоролика або професійного консультанта. Якщо ж ви в чомусь сумніваєтеся, зверніться за додатковою консультацією.

  1. Щільність посадки при установці.

  Правильно встановлене дитяче автокрісло не повинно рухатися більш ніж на 1 дюйм в будь-якому напрямку (з боку в бік або назовні). Візьміться за бортики крісла поблизу траєкторії ременя і переконайтеся, що воно може зміщуватися менше, ніж на 1 дюйм.

  2. Розташування ременя безпеки.

  Хоча грудний фіксатор повинен бути на рівні пахв, для крісла, яке встановлюється в зворотному напрямку, плечові ремені повинні проходити через простір на рівні або нижче рівня плеча дитини. Для крісел, які встановлюються по ходу руху, плечові ремені повинні бути на рівні або вище плеча дитини.

  3. Перевірка натягнутості ременів.

  Після того, як система фіксації пристебнута, перевірте натяжку ременів, намагаючись підібрати кілька дюймів ременя на плечі дитини. Якщо ви можете затиснути ремінь, значить, він пристебнутий занадто вільно. Затягніть і перевірте ремені ще раз.

  4. Перевірте шлях ременя безпеки.

  У конвертованих кріслах, які можуть змінювати орієнтацію, з заднього розташування на переднє розташування, передбачено наявність декількох слотів, через які необхідно пропустити ремінь безпеки під час установки крісла. Зверніться до керівництва користувача вашого автокрісла, щоб переконатися, що ремінь безпеки спрямований правильно, в залежності від напрямку установки.

  5. Використовуйте якірний ремінь.

  Ви можете ще більше оптимізувати безпеку вашої дитини в дитячому автомобільному кріслі, використовуючи для фіксації якірний ремінь, розташований у верхній частині крісла. Для правильного під'єднання і установки, зверніться до інструкції по застосуванню автокрісла і керівництва експлуатації вашого автомобіля. Якщо використання якірного ременя допускається, щільно закріпіть якірний ремінь в потрібній опорній точці авто, і затягніть. Для визначення правильної опорної точки, також зверніться до посібника з експлуатації авто.

  Якщо все ж при установці дитячого автокрісла ви виявили, що допустили будь-яку неточність або помилку в фіксації, або установці, не хвилюйтеся. Інсталяція автокрісла може бути складним процесом, але завжди можна знайти можливість, щоб вирішити проблему вчасно. Виправте все самостійно або зверніться по кваліфіковану допомогу, але ні в якому-разі, не пускайте все на самоплив. Адже саме від вас залежить життя і безпека вашого безцінного вантажу.

  Завершена