0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Керівництво по підбору автомобільного компресора

  21.07.2015

  Сьогодні автомобільний компресор з живленням на 12 Вольт можна по праву назвати одним з головних інструментів в багажнику будь-якого автомобіля. Більшість людей ніколи не передбачають можливість використання його в надзвичайних ситуаціях, але якщо в автомобільних шинах слабкий тиск, такий портативний компресор з підключенням до автомобільної мережі на 12 Вольт, істотно допоможе вам заощадити час і гроші, коли ви в черговий вар зберетеся міняти колесо на узбіччі.

  Більшість моделей компресорів, доступних сьогодні у продажу, мають ліхтар, який суттєво полегшить ваш задачу при підкачування шин в нічний час. Деякі моделі передбачають наявність цифрового дисплея, а інші мають вбудований манометр, для відображення даних про тиск у шинах. У певних моделях передбачено живлення від акумуляторної батареї на 12 Вольт та живлення від мережі на 220 Вольт, тим самим надається додаткова гнучкість при використанні.

  І хоча такі компресори називаються автомобільними, вони можуть накачати повітрям безліч інших предметів, як, наприклад, надувні матраци, човни, іграшки, м'ячі, шини для моноциклів і вантажні шин. В цілому, можна сказати, що це цілком функціональний прилад, який має безліч застосувань.

  Якщо при вивченні пропозицій і виборі потрібної моделі у вас виникли проблеми, який же компресор вибрати, скористайтеся нашими практичними порадами, які, можливо, направлять вас в потрібний напрямок і допоможуть швидше визначитися.

  Допустимий бюджет

  Хоча більшість моделей, представлених на ринку, знаходяться в доступному ціновому діапазоні, подумайте, що в першу чергу, ви платите за якість, надійність та функціонал. Так що беріть до уваги те, як часто ви будете використовувати компресор та для яких цілей.

  Якщо у вас більше одного автомобіля в гаражі, і ви плануєте надувати і інші об'єкти, як іграшки, човни і т.д., компресор повинен бути міцним, щоб мати можливість витримати часті використання. Варто звертати уваги на відгуки, які залишають реальні покупці на сайтах, вже після того, як придбали і спробували пристрій в справі.

  Налаштування тиску та ліхтарик

  Якщо в комплекті поставки є манометр, ви завжди зможете зчитувати дані по тиску в шинах авто. Але якщо він знаходиться в незручному для перегляду місці, або цифри на циферблаті розташовані дуже близько один до одного, це може призвести до плутанини і перекачування шин. Більшість кращих моделей компресорів мають попереднє налаштування на певний тиск, і коли він досягається, подача повітря припиняється. Це означає, що колеса вашого транспортного засобу отримують надійний захист від недо- або перекачування.

  Ліхтарик

  Деякі моделі на корпусі мають вбудований ліхтарик. Це реальний бонус при використанні компресора в темряві. Навіть якщо вам не потрібно накачувати шини вночі, зручно мати в багажнику додатковий освітлювальний прилад, для непередбаченої надзвичайної ситуації чи при механічній поломці.

  Джерело живлення

  Компресори на 12 Вольт функціонують при підключенні до автомобільного прикурювача, або до акумулятора, або ж, при двох доступних варіантах. Такого типу моделі ідеальні, для постійного зберігання і транспортування в багажнику, на випадок надзвичайної ситуації.

  Компресори з харчуванням на 220 Вольт можуть використовуватися тільки в межах досяжності кімнатної розетки. Вони, як правило, використовуються для накачування об'єктів різного роду, від шин до спортивних м'ячів, але від них буде мало толку, якщо ви перебуваєте далеко від будинку, а в машині спустило колесо.

  Компресори з подвійною опцією живлення - 12 Вольт від автоаккумулятора та 220 Вольт від кімнатної розетки - це більш функціональний варіант, який пропонує вам набагато більше гнучкості.

  Бездротові повітряні компресори мають вбудовану акумуляторну батарею і забезпечують максимальну портативність, так як вам не доведеться змотувати провід, або шукати подовжувач для підключення. Єдиним недоліком є те, що протягом певного часу заряд батареї знижується. І якщо ви збираєтеся використовувати установку в якості аварійного пристрою, на регулярній основі, турбуйтеся про підзарядку батареї.

  Розміри шин та тиск

  Більшість моделей компресорів легко накачують стандартні автомобільні шини. Тому, якщо у вас є транспортний засіб з великими шинами, або вони вимагають високого тиску, перед покупкою перевірте специфікацію обраної моделі

  Основним пунктом, який викликає найбільше скарг, є довжина кабелю, довжина шланга і шум, так що, при виборі, також перевіряйте технічні характеристики та дані за розмірами та габаритами.

  Завершена