0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Мінімийка: поради щодо вибору оптимальної моделі та технічного обслуговування

  22.07.2015

  Ви підбираєте для себе кращий варіант мінімийки високого тиску для домашнього використання, але з відмінними промисловими характеристиками? Завдяки щорічним поліпшенням і розвитку технологій, знання і розуміння відмінностей в сьогоднішніх нових можливостях - це досить важливий фактор при виборі нової мінімийки для вас або вашого бізнесу.

  Якщо ви звичайний домовласник або професіонал, що займається прибиранням і чищенням приміщень, будьте впевнені, що вибрати кращу мінімийку високого тиску сьогодні стало легше і простіше. З поліпшенням технічних можливостей і зниженням виробничих витрат, за останні кілька років ціни на такого роду обладнання значно знизилися, а пропоновані можливості, що значно полегшують життя, стали куди доступніше.

  Купуючи портативну мінімийку, ви отримуєте відмінну можливість легко і швидко чистити все, що потрібно, починаючи, від екстер'єру вашого будинку, закінчуючи під'їзною доріжкою, тротуарами, дахом, басейном, садовими меблями, вашим автомобілем і велосипедом вашої дитини. Кращі мінімийки високого тиску є ефективними з точки зору використання води, споживання енергії (на бензині або за допомогою електрики), можуть запропонувати у своїй комплектації досить просту у використанні сифонну трубку для подачі відбілювача або миючого засобу, фрезу ергономічного дизайну і зручний пістолет високого тиску. Важливим фактором у процесі підбору є показники PSI (тиск в фунтах на квадратний метр), мобільність, і, звичайно ж, ціна. Якщо ви збираєтеся використовувати мінімийки періодично, для очищення території навколо будинку, немає необхідності витрачати гроші на більш дорогий і потужний апарат. І, тим не менш, не варто купувати мінімийки, яка не зможе чистити те, що вам потрібно, або буде занадто важкою і незручною, щоб ви могли її рухати і переміщати самостійно.

  Мінімийки високого тиску працюють на бензиновому або електричному двигуні. Вода при підвищеному тиску, яке в 50 разів більше, ніж тиск з садового шланга, подається через спеціальну сталеву насадку, і пропонує вам більш ефективні можливості по видаленню бруду, фарби, що відшарувалася, цвілі та інших забруднень. Змінні насадки можуть забезпечувати різні варіанти розпилення води і концентрацію тиску, в залежності від того, що вони повинні почистити.

  Мінімийки високого тиску набагато краще виконують свою роботу, з точки зору швидкості, очищення та нанесення відбілюючих або миючих засобів. Але вони можуть бути небезпечні у використанні і завдати шкоди поверхні, якщо ви не будете обережні. Як вже було сказано, мінімийки на бензиновому двигуні є більш потужними, і працюють в діапазоні 1500-3000 PSI, в той час як електричні мінімийки пропонують 750-1500 PSI. І при цьому ж потужність бензинової мінімийки буде в десять разів вище, в порівнянні з електричною. Якщо у вас є проекти, що вимагають легкого хлорування і очищення, краще звернути увагу на бензинові моделі.

  Але і при цьому, щоб уникнути травм або пошкодження, мийки з бензиновим двигуном вимагають більше запобіжних заходів. Наприклад, подача води при потужністю 2500 PSI може розколоти дерев'яний сайдинг, штукатурку і навіть цемент. І тільки уявіть, що в даному випадку, може статися з вашим тілом. Та й, крім того, моделі на бензиновому двигуні виробляють більше шуму, близько 82 децибел звуку, в порівнянні з 75 децибел від працюючої електричної мінімийки.

  Поради щодо використання регульованих насадок

  Залежно від типу очищення і пропонованої поверхні, слід використовувати насадки з різною шириною віяла розпилення. Чим більше розмір наконечника, тим нижче тиск. Наприклад, 40-градусна насадка буде пропонувати більший обсяг води і менший тиск, ніж насадка на 25 або 15 градусів. І навпаки, чим менше отвір розпилення (або розмір наконечника), тим вище тиск. Типовий асортимент насадок пропонує 40, 25, 15 і 0 градусів. Устаткування зі зниженим тиском має в комплектації наконечник з регульованим струменем, а більш потужні моделі промислового застосування зазвичай постачаються з різними змінними насадками.

  Мобільність

  Вибирайте мінімийки з міцною рамою, великими збалансованими колесами, і опцією зручного зберігання шланга, пістолета і фрези. Мийки високого тиску повинні часто перевозиться з одного місця на інше для чищення різних об'єктів, так що вам знадобиться модель, яка котиться легко, без особливих зусиль. Вагу, розмір і загальну конфігурацію потрібно підбирати і розглядати особисто, так як саме вам самостійно доведеться збирати і транспортувати мінімийки.

  Двигуни і насоси

  Кращі електричні мінімийки використовують індукційні двигуни, так як вони працюють тихо, не перегріваються при роботі і не вибагливі в обслуговуванні. Мінімийки преміум-класу на бензиновому двигуні мають водяне охолодження, коли насос працює через запобіжний термоклапан. Коли пусковий механізм не задіяний, це дозволяє воді циркулювати і охолоджувати насос. Переконайтеся, що коли двигун працює, водовипускний клапан завжди включений. Це загальна помилка недосвідчених користувачів, і цього завжди варто уникати.

  Поради з техніки безпеки

  Мінімийки високого тиску є потужними машинами, і повинні використовуватися з максимальною обережністю. За даними зі звітів для споживачів, щорічно травми при неправильному поводженні з мінімийками отримують 2500 людей. Загальний перелік по травматизму включає в себе пошкодження / розрив шкірного покриву, пошкодження очей від їдких хімічних речовин (хлорне вапно, синтетичні миючі засоби, промислові очищувачі), пошкодження від зчищених уламків заліза, залишків фарби і грудок бруду та опіки від глушника бензинового двигуна. Поверхня може бути пошкоджена шляхом утворення рубців, сколювання або утворення виїмок, через використання наконечника неправильного розміру або розташування струменя занадто близько до поверхні, яка очищається.

  Отже, кілька простих порад, які допоможуть уникнути цих проблем:

  Завжди приступайте до чищення та миття, утримуючи шланг, принаймні, на відстані 1.5 метра від поверхні, що очищається. По міру необхідності, можна підходити ближче.

  Будьте гранично обережні при використанні фрези нульової ступені. Сконцентрована подача води з такого роду фрези може пошкодити м'яку деревину, кам'яну кладку або навіть завдати певний травматизм людям.

  Захищайте свої очі за допомогою спеціальних окулярів, уникайте можливості виникнення хімічних опіків від відбілювачів і миючих засобів, обов'язково одягайте взуття.

  Подбайте про навколишнє середовище, захистіть рослини, дерева, тканини, автомобілі та інших людей, які можуть перебувати в робочій зоні.

  Завжди перевіряйте вікна і двері, як в будинку, так і в транспортному засобі. Тримайте дистанцію при чищенні цих поверхонь.

  Уникайте прямого впливу води на електричні розетки, світильники, кондиціонери та екрани.

  І ще дещо

  За винятком насоса і двигуна, більшість комплектуючих коштують не дуже дорого, і їх цілком легко замінити. Але ось пластикові з'єднувачі, використовувані для фіксації пістолета до напірного шлангу, в разі поломки навряд чи вдасться знайти на ринку комплектуючих. Слідкуйте за станом всіх пластикових з'єднувачів, і в разі поломки, замініть їх альтернативними запчастинами зі сталі або латуні, вони будуть служити довше і надійніше. Уникайте перегинів під час зберігання і роботи.

  Захищайте насос від перегріву, перевірте масло і переконайтеся, що водовипускний кран працює під час роботи двигуна. Бензиновий двигун вимагає більшого догляду, ніж електричний. Проводьте заміну свічок запалювання, використовуйте стабілізатор палива, щоб запобігти пригорання карбюратора (при тривалих періодах зберігання), і робіть необхідні запобіжні заходи для зберігання в морозну погоду.

  Для електричних мінімийок завжди використовуйте шнур живлення, який поставляється. Намагайтеся не використовувати додатковий подовжувач під час експлуатації мінімийки, але якщо вам необхідно додаткова відстань від розетки, переконайтеся, що ви використовуєте подовжувач правильного розміру: шнур 14 калібру при довжині до 8 метрів, і шнур 12-калібру на 15 метрів. Для максимальної допустимої довжини, перевірте керівництво по експлуатації.

  Мінімийки високо тиску не є найкращим варіантом для зачистки і приготування субстратів для живопису. Використовуючи найкращий варіант мінімийки, ви можете швидко завершити будь-який проект. Однак, отримання хороших результатів, часто вимагає розумного поєднання мийки та ручних інструментів.

  Спробуйте застосувати відбілювач і миючий засіб на сухій поверхні, і залишити його на якийсь час, перш ніж ви почнете працювати мінімийкою. При хлоруванні, завжди наносите розчин з нижньої частини вгору. Це допоможе зменшити ймовірність виникнення непривабливих плям, які будуть стікати зверху під нижню частину чистить поверхні.

  Ці рекомендації і принципи допоможуть вам вибрати найкращу мінімийки високого тиску і зроблять її використання приємним і безпечним.

  Завершена