0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Використання рейкового домкрата

  27.07.2015

  Рейкові домкрати можна назвати одними з найбільш потужних і надійних інструментів. Завдяки механічної конструкції, вони захищені від будь-яких можливих проблем, які можуть виникати з електричними інструментами, як недостатня напруга, сила струму, або розрядження автомобільного акумулятора. Ну і крім усього іншого, вони пропонують набагато кращу продуктивність і ефективність. Найпростіші рейкові моделі витримують номінальне навантаження в 2000 кг, більш потужні можуть подолати рубіж і в 3000 кг. Вони розраховані на навантаження в 2200 кг, якщо використовуються в якості лебідки і притискне навантаження в 750 кг.

  Варіації в різних моделях, представлені в основному, при використанні матеріалів і в висоті станини. Рейкова лебідка складається з комбінації литих елементів і штампованих сталевих елементів, якщо це більш бюджетна модель, тому, в будь-якому випадку, вони забезпечують відмінну працездатність.

  Домкрат

  Рейковий домкрат може витягнути ваш транспортний засіб з бруду, або вибоїни на дорозі, кам'яної ущелини, або просто підняти раму автомобіля, для того, щоб ви змогли поміняти диски або пробите колесо.

  Ключовим елементом будь-якого вищевказаного дії, є блокування коліс, яке допоможе запобігти скочування автомобіля з домкрата. З цією метою можна використовувати колоди, камені, будь-які важкі блоки, спільно з включеним стоянковим гальмом. Можна також використовувати лебідочний кабель, стропи, або фіксуючі ремені, прикріпивши їх до бампера і забезпечивши нерухомість. У будь-якому випадку, автомобіль потрібно стабілізувати, щоб він не поїхав вниз і не перекинувся.

  Під час проведення ремонтних робіт подбайте, також про те, щоб автомобіль не зісковзнув з домкрата, в разі будь-якого невірного руху або невдачі. Тому, завбачливо проявіть передбачливість і зафіксуйте положення авто за допомогою ще одного колоди, каменю, або вже знятої шини. Якщо ви вже не піднімаєте авто на домкраті, найбезпечніше місце розташування рукоятки - підняти її вгору, паралельно станині. При утриманні вантажу, встановіть запобіжний затвор на позиції вгору, для забезпечення безпеки. Якщо цього не зробити - рукоятка може раптово відскочити і вдарити вам в обличчя, або затиснути пальці, між рукояткою і основою. Така тенденція також спостерігається при опусканні домкрата, так що, пам'ятаєте, запобіжний затвор завжди на позиції вгору.

  Витягнути транспортний засіб з вибоїни, за допомогою домкрата - це досить просто. Піднімайте свій автомобіль до тих пір, поки не звільните колесо з бруду, піску, або каменів і забезпечте наявність твердого матеріалу під звільненим колесом, щоб можна було спокійно проїхати. Не лягайте і не залазьте під свій транспортний засіб, коли він підтримується тільки за допомогою домкрата.

  Твердість грунту, під колесом, можна забезпечити за допомогою дощок, тирси, або будь-яких підручних матеріалів. Але ще потрібно врахувати, що домкрат може просідати в м'якому бруді, або в піску, тому варто використовувати пластину, для розподілу ваги, яка допоможе запобігти занурення домкрата в землю і забезпечить стійкість.

  Очевидно, що для впевненого використання домкрата з вашим транспортним засобом, необхідно знайти стійкі і надійні точки контакту. Якщо у вашому автомобілі бампер з пластиковим покриттям, або вигнутий варіант бампера, вам знадобиться допоміжний засіб, або доведеться знайти якийсь інший варіант використання домкрата.

  Дуже акуратно потрібно ставитися до можливості використання домкрата на трубчастому бампері, або брусах, в такому випадку істотно зростає небезпека зісковзування, або скочування.

  Як ще один варіант безпеки транспортного засобу, можна використовувати коротку ланцюг і болт, які допоможуть зафіксувати розташування рукоятки і носа домкрата, просто обернувши ланцюг навколо станини і закріпивши її за допомогою болта в отворі носа.

  У моделях рейкових домкратів вказуються їх технічні характеристики і допустимі можливості. Наприклад, якщо домкрат розрахований на вантажопідйомність в 3000 кг, а ви плануєте підвищити його ефективність, замінивши зрізний болт в нижній частині станини, ви не досягнете бажаного результату. Якщо ви перевищуєте допустиму навантаження, домкрат продовжить підйом вантажу, але болт може зламатися, як і інші елементи конструкції, які не розраховані на перевищення навантаження.

  Завершена