0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Все про мультитули, як правильно вибрати

  25.08.2015

  Як крихітний набір інструментів у вашій руці, компактний та універсальний, багатофункціональний інструмент може виконувати величезну кількість різних завдань, діапазон яких набагато ширше, ніж у звичайного кишенькового ножа. Хоча, при зменшенні ергономіки та розміру, мультитули є менш надійними, ніж звичайні інструменти, вони здатні виконувати різні завдання в плані дрібного ремонту, з якими ви можете зіткнутися в турпохід і повсякденному житті.

  Деякі моделі таких інструментів пропонують специфічний набір знарядь, для конкретних ситуацій, наприклад, набір інструментів для ремонту та обслуговування велосипеда. Перед вибором необхідного комплекту, продумайте список ситуацій, з якими ви можете зіткнутися. Це допоможе вам швидше і правильно зорієнтуватися, який саме мультитул вам підійде, якого він повинен бути розміру, якості і які функції повинен виконувати.

  Інструменти.

  Мультитул, зазвичай, являє собою комплект, що складається з певної кількості різних дрібних інструментів, які фіксуються навколо складних плоскогубців, будучи головною частиною у функціональному дизайні. В якості стандартного інвентаря можна виділити наявність одного або декількох ножів, стандартної і хрестоподібної викрутки, ножиць, кусачок, пили, напилка, відкривачки для пляшок і консервного ножа. Інші варіанти мультитулов можуть містити штопор, пінцет, зубочистку, кліщі для зачистки проводів, лінійку і шило.

  Розмір.

  Комплекти таких універсальних інструментів представлені в різних розмірах, від надлегких невеликих наборів, тільки з найнеобхіднішими інструментами, до масивних величезних наборів, повнорозмірних ручних інструментів.

  Маленькі набори мультитулов в якості брелока для ключів дозволять вам здійснювати всі найнеобхідніші процедури, практично, в будь-якому місці, але все ж, ви будете гостро відчувати брак багатофункціональності та універсальності, в порівнянні з великими комплектами. Але головна перевага в тому, що закинувши такий мультитул в кишеню, коли ви збираєтеся в похід або кемпінг, ви завжди зможете мати інструмент першої допомоги в будь-який момент, в будь-якій ситуації.

  Кишенькові мультитули поєднують компактний розмір з великим набором інструментів. Вони ідеально поміщаються в кишеню брюк, але значно легше, і менш ергономічні, ніж великі моделі. Такі середні багатофункціональні інструменти також ідеально підійдуть, для пішого туризму та інших заходів, коли вага і розмір мають значення.

  Створені, щоб виконувати складні завдання, мультитули великих розмірів забезпечують більший момент сили, відрізняються довговічністю і ергономікою. Ідеально підійдуть для автомобільного кемпінгу, так як важать більше і займають більше місця, ніж дрібні варіанти. Найчастіше такі комплекти продаються в спеціальному чохлі і з кріпленням для носіння на поясі.

  Інструменти для кемпінгу.

  Досить часто, насолоджуючись відпочинком на природі, ви можете зіткнутися з ситуацією, коли ніж або багатофункціональний інструмент не зможе впоратися з поставленим завданням. Тому, спробуємо привести список ще кількох інструментів для кемпінгу, які вам можуть стати в нагоді.

  Сокири і топірці ідеально підійдуть, для того щоб розвести багатя, нарубавши дров чи гілок і допоможуть забити кілочки для намету.

  Легка складна пила допоможе розрізати дрова і дошки до потрібного розміру.

  Варіюючи від невеликих портативних садових совків, до великих складних моделей, сьогодні на ринку представлена величезна кількість різноманітних лопат, які легко помістяться в автомобільний багажник і з легкістю прийдуть вам на допомогу, якщо потрібно буде обкопати місце для багаття, або згладити грунт в горбистій місцевості під установку намети.

  Завершена