0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як в автомобіль підібрати головний пристрій потрібного розміру

  30.10.2015

  Рано чи пізно кожен автолюбитель стикається з проблемою вибору: що купити замість штатної заводської магнітоли? Хочеться більше можливостей і більше функціоналу, а ринок подібних пристроїв вражає уяву достатком пропонованих моделей. Але як визначитися, яка система найкраще відповідатиме моделі автомобіля і дизайну салону? Якщо Ви купуєте штатну магнітолу під модель вашого транспортного засобу - все досить ясно і прозоро. Але часто, вибираючи універсальний головний пристрій, багато користувачів стикаються з проблемою неправильно підібраного розміру, а коли, ще на функціонуючому пристрої, залишаються сліди установки, повернути його назад продавцеві навряд чи вдасться. Ось і виходить, що Ви просто втрачаєте час і гроші.

  Тому, перш ніж зупинити свій вибір на конкретній моделі, перевірте, чи дійсно вона підходить під Ваш автомобіль за габаритами, а не тільки за кольорами підсвічування і бажаного функціоналу.

  Існує два простих способи, які дозволять вам переконатися, що Ви купуєте стереоприлад правильного розміру.

  Якщо Ви вже проводили невеликі дослідження в інтернеті, щоб зрозуміти, яке саме головний пристрій підійде для Вашого авто, значить, пройдіть по шляху найменшого опору і беріть магнітолу того розміру, який радять порадники на сторінках всесвітньої павутини. Інший спосіб полягає в тому, щоб виміряти панель і «рідний» головний пристрій. Це дозволить Вам переконатися в правильності вибору.

  Використання баз даних по підбору автомобільної магнітоли.

  Продавці автомобільної електроніки є найповнішим джерелом інформації, щодо бажаних і потрібних габаритів стереосистем. Це має сенс, тому що в значній мірі така інформація полегшує покупцям життя і, купуючи потрібну модель, вони вже можуть бути впевнені, що купують магнітолу, яка ідеально впишеться в консоль їх автомобіля. Ще до появи інтернету більшість магазинів з продажу аксесуарів і запчастин для автомобілів пропонували своїм клієнтам певну базу даних, де містилася інформація про розміри динаміків, головних пристроїв та інших компонентів, і їх відповідність тієї чи іншої моделі автомобіля. Сьогодні, завдяки наявності інтернету, завдання спрощене до межі.

  З огляду на те, що роздрібні продавці сьогодні надають таку інформацію в надії здійснити продаж, Ви можете скористатися порадами з інтернету і придбати який завгодно головний пристрій, тобто купити те, що вважаєте за потрібне.

  Головні фактори при підборі потрібного варіанта - марка, модель і рік випуску Вашого автомобіля, поряд з відповідними характеристиками головного пристрою, які говорять про те, що воно поміститься на торпеді Вашого транспортного засобу. Якщо Ви знаєте, що можете встановити магнітолу типорозміру 2DIN, значить, сміливо купуйте таку магнітолу або 1DIN магнітолу з відповідною перехідною рамкою.

  Деякі найпопулярніші онлайн сервіси з підбору головних пристроїв:

  • Crutchfield's Outfit My Car;

  • Pioneer Electronics Fit Guide;

  • Sonic Electronix Car Selector;

  • Sony's Vehicle Fit Guide.

  Замір магнітоли.

  Сервіси і інструменти по підбору, як правило, досить точні, і Ви можете орієнтуватися на їхні свідчення, але, при цьому, практичний вимір габаритів Вашого рідного заводського головного пристрою не буде зайвим і дозволить бути більш впевненим у правильності вибору. Для цього доведеться трохи більше попрацювати, і можливо, навіть доведеться зняти деякі частини пристрою (все одно Вам доведеться знімати його повністю для того, щоб встановити нову магнітолу).

  Найбільш поширені розміри автомагнітол вимірюються в такий спосіб:

  • 2 "x 7" (50 x 180 mm): 1 DIN магнітоли;

  • 3 "x 7" (75 x 180 mm): магнітоли на 1.5 DIN;

  • 4 "x 7" (100 x 18 0mm): магнітоли на 2 ДІН.

  Якщо Ваший головний пристрій висотою 4 дюйма (100 mm), Вам в салон автомобіля ідеально підійде магнітола типорозміру 2 DIN, в той час, як при варіанті в 1 DIN або 1.5 DIN, потрібно підгонка і монтажний комплект для магнітоли певного типу. Якщо висота заводської магнітоли 3 дюйма (75 см), сміливо міняйте його на магнітолу з розміром 1.5 DIN, або навіть виберіть 1 DIN головний пристрій, плюс відповідний монтажний комплект. У деяких випадках, магнітолу на 1.5 DIN можна замінити за допомогою моделі на 2 DIN, але також буде потрібно правильна перехідна лицьова рамка. Якщо вимірявши магнітолу, Ви отримуєте висоту 2 дюйма (50 mm), у Вас немає іншого вибору, крім як замінити її пристроєм, розміром 1 DIN, і це в тому випадку, якщо у Вашому автомобілі не передбачені додаткові «прокладки» або «кишені» , що забезпечують досить місця для установки головного пристрою, висотою 3 або 4 дюйма.

  Завершена