0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як підібрати клаксон для автомобіля

  02.12.2015

  Відповідно до закону, в більшості країн кожен автомобіль, легковий або вантажний, повинен бути оснащений робочим автомобільним гудком, який дозволить водієві повідомляти інших учасників дорожнього руху про будь-якої небезпеки і, таким чином, запобігати нещасним випадкам. Автомобільні гудки, або клаксони, відрізняються з точки зору використовуваних технологій і звуків, які вони відтворюють. Перед покупкою нового комплекту обов'язково переконайтеся, що дана модель сумісна з вашим транспортним засобом.

  Типи автомобільних клаксонів.

  Залежно від системи, автомобільні клаксони діляться на кілька категорій, від простого звукового сигналу, до ультраголосного сигналу, по типу того, який використовується в залізничних потягах. При цьому, кожен тип клаксона має свої переваги і недоліки.

  Тип автомобільного клаксона

  Основні характеристики

  Електричний

  Невеликі конструктивні параметри, простота, гучність порівнянна з гучністю оригінального автомобільного клаксона.

  Пневматичний клаксон

  Невеликі конструктивні параметри, ресивер не передбачений, голосніші, ніж заводські сигнали, доступні різні тони і мелодії.

  Повітряні клаксони високого тиску

  Досить невеликі габарити, потрібен ресивер (повітряний резервуар), голосніші, ніж заводські сигнали, доступні різні тони, функціонує на високих частотах.

  Клаксон для вантажівок

  Голосніші, ніж заводські сигнали, відносно низькі частоти функціонування, за розміром нагадує клаксон для поїздів, але не настільки потужний.

  Клаксон для поїздів

  Дуже гучний, відрізняється низькими і середніми частотами функціонування.

  Основні відмінні характеристики кожної категорії, згідно з якими можна вибирати відповідний варіант: розмір, функціональна частота, гучність і різні тони, які та чи інша модель може надати. З величезної кількості варіантів, запропонованих сьогодні на ринку, цілком реально вибрати модель звукового сигналу, яка найкраще підійде до вашого транспортного засобу і буде мати оптимальний набір всіляких функцій.

  Вибір звуку.

  Всі автомобільні звукові системи трохи відрізняються один від одного. Загалом, клаксони для легкових пасажирських автомобілів пропонують більш високу частоту функціонування, а системи для великих транспортних засобів (вантажівок) мають більш низьку частоту. Частота визначає сприйняття пішоходів та інших учасників дорожнього руху, щоб вони розуміли, що сигнал виходить від автомобіля, і таким чином, приймали відповідні дії. Хоча, ви також можете вибрати якийсь характерний сигнал, тим самим, позначити свій автомобіль і виділятися з натовпу. Іноді, навіть деякі виробники пропонують системи, які, при натисканні, відтворюють різні музичні мелодії. Деякі марки автомобілів також відрізняються власними характерними звуковими сигналами, але замінивши гудок, ви також можете змінити цей звук. У деяких випадках, з покупкою нового клаксона, водій навіть отримує можливість підключення MP3-плеєра до електричної системи свого автомобіля, і використання на трасі ігрових звукових ефектів.

  Сумісність автомобільних клаксонів.

  Перед покупкою нової системи автомобільного сигналу, уважно прочитайте його технічні характеристики, щоб переконається, що обрана модель клаксона сумісна з маркою і моделлю вашого автомобіля. На щастя, сучасні системи підходять під більшість автомобілів, головне - правильно підключити. Сьогодні можна встановлювати сучасні звукові системи навіть на ретроавтомобілі і програмувати їх для створення потрібних звуків і певного ефекту. Сучасні клаксони вважаються більш зручними і ефективними, в порівнянні з застарілими системами, звучання яких нагадує звук велосипедного клаксона. При цьому, любителі вінтажу можуть програмувати сучасні системи таким чином, щоб отримати звук сигналу, як на старовинних авто.

  Завершена