0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Авто - яйця як елемент тюнінгу автомобілів

  14.12.2015

  Тюнінг автомобілів має широке поширення по всій земній кулі. Основна мета тюнінгу - це надання індивідуальних характеристик свєму автомобілю. Хтось добивається цього за рахунок надпотужної аудіо системи, а хтось за рахунок поліпшення ходових і швидкісних характеристик. Але жоден з прокачаних таким чином автомобілів не зрівняється з машиною у якій є яйця.

  Авто - яйця розроблені і вироблені провідними американськими інженерами і виготовлені з високоміцного пластика. Основна мета автомобільних яєць - це надання неперевершеної індивідуальності будь-якому автомобілю.

  Широка колірна гамма дозволить підібрати яйця під колір вашого авто, так само авто-яйця можуть стати прекрасним подарунком для ваших родичів і друзів.

  Простота установки дозволить встановити чудо-тестікули за лічені секунди.

  Авто яйця випускаються в декількох розмірах. Для задоволення скромних амбіцій є не великі розміри, ну а для тих, хто звик отримувати від життя максимум, можна взяти яйця розміру XL.

  Якщо ви асоціюєте свій автомобіль з вірним другом для вас підійдуть яйця такої форми, а ось якщо під вами потужний бик, то тут вибір за потужними устрицями скелястих гір.

  Завершена