0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Кошик
Мої покупки

Авто - яйця як елемент тюнінгу автомобілів

14.12.2015

Тюнінг автомобілів має широке поширення по всій земній кулі. Основна мета тюнінгу - це надання індивідуальних характеристик свєму автомобілю. Хтось добивається цього за рахунок надпотужної аудіо системи, а хтось за рахунок поліпшення ходових і швидкісних характеристик. Але жоден з прокачаних таким чином автомобілів не зрівняється з машиною у якій є яйця.

Авто - яйця розроблені і вироблені провідними американськими інженерами і виготовлені з високоміцного пластика. Основна мета автомобільних яєць - це надання неперевершеної індивідуальності будь-якому автомобілю.

Широка колірна гамма дозволить підібрати яйця під колір вашого авто, так само авто-яйця можуть стати прекрасним подарунком для ваших родичів і друзів.

Простота установки дозволить встановити чудо-тестікули за лічені секунди.

Авто яйця випускаються в декількох розмірах. Для задоволення скромних амбіцій є не великі розміри, ну а для тих, хто звик отримувати від життя максимум, можна взяти яйця розміру XL.

Якщо ви асоціюєте свій автомобіль з вірним другом для вас підійдуть яйця такої форми, а ось якщо під вами потужний бик, то тут вибір за потужними устрицями скелястих гір.

Завершена