0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Кошик
Мої покупки

СГП - сигнальний гучномовний пристрій

14.12.2015

СГП - сигнальний гучномовний пристрій, призначений для спецтранспорту, виконує завдання з патрулювання, конвоювання, супроводу і перевезення. Транспортний засіб з встановленим гучномовним пристроєм може видавати спеціальні звукові сигнали, які надають йому пріоритет у дорожньому русі. Часто СГП використовуються в комплексі з проблисковими маячками синього і червоного кольору.

СГП складається з дзвони-сирени, керувального блоку, комплекту проводів і пульта управління, деякі моделі мають ще і тангенту для передачі голосових команд учасникам дорожнього руху.

Основна характеристика СГП - це потужність. Від неї залежить наскільки гучними будуть сигнали. За потужністю сигнальні гучномовні пристрої бувають на 100Вт, 200Вт, 300Вт, 400Вт і 800Вт. Моделі на 100Вт, 200Вт і 300Вт мають один дзвін і один керувальний блок, 400Вт - вже два дзвони і два керувальних блока, один з яких працює в керувальному режимі, а інший в керованому, а СГП на 800Вт має чотири дзвони і чотири блоки. Тому, якщо ви вирішили встановити СГП голосніший, переконайтеся що у вашому автомобілі вистачить місця для установки всіх компонентів.

Для управління сигнальним гучномовним пристроєм застосовується пульт управління. Він може бути провідним, бездротовим у вигляді невеликого брелока, а також поєднаний з тангенту. На пульті, як правило, використовується чотири кнопки які відповідають за подачу звукових сигналів. Деякі СГП мають можливість включення проблискових маячків, в такому випадку четверта кнопка буде відповідати за цю функцію. Якщо СГП має тангенту подачі голосових команд, то додається п'ята бічна клавіша для активації цього режиму.

Установка сигнального дзвону, як правило, проводиться в підкапотному просторі автомобіля, а керувальний блок в сухому захищеному від вологи місці. Пульт управління та тангента виводяться в салон автомобіля.

Завершена