0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як вибрати набір торцевих головок і комплектуючих

  18.12.2015

  Комплект торцевих головок або торцевих біт являє собою комплект інструментів різного розміру і, звичайно, визначається кількістю елементів, які в нього входять. Найпростіший комплект складається з 13 торцевих головок різного діаметру і типу, а найповніший набір може налічувати до 573 штук.

  Проте, не можна сказати, що всі комплектуючі такого набору - торцеві головки. Зазвичай до складу комплекту входять різні аксесуари, наконечники для викрутки, токарні різці, і навіть інструменти, які не мають нічого спільного з торцевими головками, як наприклад, гайкові ключі, які різні виробники також включають в комплект інструментів.

  Можна з упевненістю сказати, що гайковий ключ є дуже корисним інструментом, адже, нам часто доводиться стикатися з ситуацією, коли десь потрібно міцніше закрутити одну гайку, розташовану дуже близько до іншої, і зафіксувати їх на одному стрижні. Саме правильно підібраний гайковий ключ можна використовувати для того, щоб підкручувати одну гайку, коли друга залишається на місці.

  Чим більше елементів знаходиться в комплекті, тим більш універсальним він буде. Проте, дуже великі набори, які містять 500 і більше комплектуючих, повинні продаватися у відповідному візку для інструменту або пересувному ящику. Такий спосіб комплектації дуже зручний для зберігання інструменту в гаражі або майстерні, і при цьому, куди простіше і легше для транспортування, якщо ви часто подорожуєте або вони потрібні вам для роботи на виїзді.

  З іншого боку, найпростіші комплекти інструментів є невеликими і легкими в транспортуванні, але разом з тим, такий комплект навряд чи буде містити торцеві головки всіх необхідних типорозмірів.

  Так що, переглянете доступні сьогодні комплекти і виберіть оптимальний комплект головок, який найкращим чином розширить вашу колекцію інструментів. Орієнтуйтеся на діапазон можливих розмірів інструментів, який зазвичай подається в метричних даних або надається в дюймах.

  На що слід звертати увагу при підборі комплекту інструменту?

  Метрична система вимірювань або розмір в дюймах?

  Якщо ви впевнені, що будете використовувати свій набір торцевих головок для роботи з певними предметами, на окремій ділянці або з невеликою кількістю елементів, розмір яких ви добре знаєте, покупка комплекту інструментів саме такого розмірного діапазону буде найбільш економним варіантом.

  Якщо ж у міру зайнятості, доводиться стикатися з різними предметами і пристроями, пошукайте комплект торцевих головок, розмір яких буде визначатися в метричному діапазоні і імперському (в дюймах). Але в першу чергу, все залежить від вашого бюджету: якщо є можливість - придбайте повний комплект, якщо немає - візьміть інструмент найбільш потрібного розміру.

  Якщо ви вибираєте інструменти, орієнтуючись на роз'єм торцевої головки, виходите з типу роботи, яку ви будете виконувати з їх допомогою, 3/8" викрутки з храповим механізмом і торцеві головки відповідного розміру є найбільш універсальними, і підходять для більшості різних видів застосування. Але, якщо ви маєте намір виконувати різну роботу на маленьких або дуже великих предметах, краще придбати комплект з інструментами в різному діапазоні розмірів.

  Викрутка 3/8" з храповим механізмом з набором торцевих головок є найбільш універсальним інструментом, а в комплекті з відповідним адаптером, храповик можна використовувати з комплектом торцевих насадок на 1/4" або 1/2". Якщо ви купуєте великий комплект інструментів, швидше за все, він поставляється більш ніж з одним розміром тріскачки і торцевих головок, а це дозволить вам працювати в більш широкому діапазоні завдань.

  Чи варто купувати торцеві головки, виконані з твердого матеріалу?

  Якщо ви впевнені, що будете працювати на обладнанні, яке вимагає використання тільки ручного інструменту, немає необхідності йти на додаткові витрати і купувати торцеві головки з твердосплавних матеріалів. Але пам'ятайте, що не можна використовувати такі ручні торцеві головки з пневматичним гайковим ключем. В іншому випадку, подбайте про покупку більш надійних торцевих ключів.

  Чи потрібні глибокі торцеві головки в комплекті інструментів?

  Відповідь на це питання, знову-таки, залежить від того, на якому обладнанні ви збираєтеся працювати. Не є рідкістю, коли в стандартних комплектах, більшість торцевих головок є дрібними. Так що, якщо ви вибираєте набір інструментів, переконайтеся, що в розмірному діапазоні запропонованих варіантів є торцеві головки потрібного вам розміру і глибини.

  Чи повинні насадки для шуруповерта входити в набір торцевих головок?

  Деякі постачальники інструментів пропонують такі повні комплекти насадок і устаткування, але в такому випадку, ціна буде набагато вище, ніж в пропозиціях в стандартній комплектації. І можна припустити, що набори біт типу Whilst Torx, Spline, Robertson навряд чи стануть в нагоді запеклому ентузіасту, для завершення домашнього ремонту. Але все ж розгляньте можливість придбання комплекту, в який будуть входити насадки для шуруповерта типу Philips, Pozidriv, Slot і Hex, оскільки вони використовуються в досить широкому діапазоні застосувань, і задобляться навіть просто виконуючи різну роботу по дому.

  Крім того, можна придбати набір торцевих головок і комплект біт для шуруповерта окремо. Це буде зручно, якщо ви не використовуєте регулярно шестигранні насадки, або самостійно хочете укомплектувати свій набір насадками або торцевими головками потрібного вам розміру.

  Завершена