0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Лежаки для ремонту автомобілів

  18.12.2015

  Незалежно від того, змінюєте ви масло в своєму автомобілі або є досвідченим механіком, який працює в автомайстерні, наявність підкатного лежака, в будь-якому випадку, є обов'язковим. Звичайно, багато хто може спостерігати картину, коли сусідський хлопець дістає шматок картону і поповзом укладається під свій транспортний засіб, щоб замінити масло. Але це досить незручно, некомфортно і просто брудно.

  Купівля автослюсарного лежака не розорить ваш сімейний бюджет, але принесе вам набагато більше комфорту при роботі з вашим транспортним засобом. Деякі виробники пропонують моделі вартістю 20-40 дол. США, і такі варіанти є відмінним рішенням для перевірки гальмівного троса або двигуна автомобіля. А якщо ви щодня проводите під автомобілями купу часу, зверніть увагу на більш конструктивні дорогі моделі, адже в даному випадку, лежання під днищем - це не хвилинна забава, а щоденна праця, яка повністю відбивається на вашому здоров'ї та самопочутті.

  На ринку сьогодні представлена величезна кількість, як простих плоских лежаків, так і моделей з регульованими підголівниками, підлокітниками, моделі, які складають дві в одну, контурні лежаки, які пропонують різні функції для більшої зручності користувача.

  Найголовнішим фактором при виборі лежака є - комфорт. Вам потрібно вибрати міцний (армований) спинотримач, щоб м'язи спини завжди знаходилися в нормальному стані і підтримувалися належним чином. Спокушаючись на ціну, не використовуйте дешеві пластикові лежаки або моделі з фанери. Лежак з м'яким покриттям довше буде підтримувати вашу спину і плечі здоровими. Варто звертати увагу на ущільнення і підкладку в області шиї і голови, адже, в деяких запропонованих на ринку моделях цього заповнення може не вистачити.

  У деяких моделях в якості опції пропонується світлодіодне підсвічування, що стане відмінним рішенням проблеми роботи в погано освітлюваних місцях.

  Якщо вам часто доводиться міняти положення тіла між сидячими і лежать позиціями, відмінним рішенням є варіант - «два в одному».

  Ще однією важливою характеристикою є колеса. Намагайтеся вибирати лежаки з поліуретановими колесами з кульовою опорою, уникаючи сталевих коліс. Вам необхідний лежак з колесами, які зможуть легко їздити по твердій грубій підлозі, дротах і розкиданих інструментах. Гаражний лежак повинен мати низькопрофільну конструкцію і бути зробленим з легкого матеріалу, який легко очищається, у вас не повинно виникати проблем при взаємодії з розчинником і машинним маслом.

  Крім того, ви повинні переконатися, що обрана вами модель лежака відрізняється правильними показниками потужності, тобто, розрахована під певну вагу. Більшість гаражних лежаків повинні витримувати вагу від 80 до 140 кг, тобто, не ламатися при вазі тіла. Але, все ж краще перевірити заздалегідь. Зазвичай, таку інформацію можна знайти в специфікації продукту або на упаковці.

  Перед покупкою лежака переконайтеся, що вам цілком зручно на ньому сидіти і лежати, перевірте все на практиці. В даному випадку, ви можете виявити, що та чи інша модель лежака занадто висока для вас, або ж що ваше тіло комфортно розміщується в конкретних контурах.

  Стандартна висота лежаків від підлоги до рами - від 70 до 130 мм. Але враховуйте, що низько профільна конструкція дає більше доступу до днища транспортного засобу. Звичайна довжина лежаків від 915 мм до 1.3 м, ширина - від 400 до 660 мм. Довжина визначається від голови до нижньої частини вашого тіла, а ширина - від плеча до плеча.

  Вимірювання цих точок на своєму конкретному прикладі дасть вам уявлення про те, лежак якої довжини і ширини вам підійде для роботи під вашим автомобілем.

  Завершена