0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Системи відеопарковки

  22.12.2015

  Не так страшно водити машину по дорогах, набагато страшніше паркувати її. Тому багато сучасних автомобілів обладнані системами відеопарковки. А ось, якщо ваше авто не укомплектовано такою системою, її можна придбати окремо - тим більше, що коштують такі системи зовсім не дорого.

  Отже, сьогодні ми будемо говорити про універсальні системи відеопарковки , які з легкістю встановлюються на будь-який автомобіль. Розповімо про спосіб установки і функціонал.

  Система відеопарковки складається з монітора і камери. Які продаються або комплектом або окремо. Купівля готового комплекту істотно спрощує завдання, але якщо заморочитися з вибором компонентів окремо, то можна підібрати ті, які ідеально впишуться в інтер'єр і екстер'єр автомобіля.

  З початку поговоримо про монітори, найпростіший і найдоступніший варіант - це монітор який встановлюється на торпедо або лобове скло.

  Установка проводиться за допомогою присоски або двостороннього скотчу. Такі монітори мають діагональ дисплея від 3х до 5ти дюймів і середній дозвіл 640х320, хоча зустрічаються моделі і з більш якісною картинкою, наприклад, монітор RS LM-400 з дозволом 960х468.

  Для більш непомітної установки деякі монітори мають розкладний механізм. А для кращої видимості в сонячну погоду можна взяти монітор з козирка.

  Для тих хто не хоче захаращувати огляд установкою дисплея на скло або торпедо, є монітори які встановлюються на дзеркало заднього виду. Такий монітор має дзеркальну поверхню і виконує функцію дзеркала, але при активації камери, дзеркало перетворюється в дисплей.

  Такі монітори бувають двох видів, наприклад, накладка, яка встановлюється поверх штатного дзеркала або дисплей зі штатним кріпленням певної марки автомобіля, що має на увазі повну заміну дзеркала.

  Останній варіант більш естетичний і може мати таку корисну функцію як авто-затемнення. Правда ціна таких моніторів в кілька разів дорожче. Тому поки ми їх розглядати не будемо.

  Для тих хто бажає скомпонувати систему самостійно можна розглянути дзеркало з монітором RS RVM-500, воно має компактні розміри, швидко встановлюється поверх штатного дзеркала. У дзеркала передбачено два відео входу, зображення з яких виводиться на п'ятидюймовий дисплей з роздільною здатністю 960х240. Камера заднього виду в комплект не входить, тому купувати її доведеться окремо.

  У цього дзеркала є молодший брат - модель RVM-400. Воно має всі ті ж характеристики за винятком дисплея, його діагональ 4.3 дюйми, роздільна здатність як і у старшої моделі.

  Якщо у вас немає бажання морочитися з підбором камери, можна взяти комплект RS RVM-702-02, камера у даного комплекту має універсальне кріплення і інфрачервону підсвітку, що дозволяє бачити предмети навіть у повній темряві. Так само камера відображає паркувальну розмітку для полегшення процесу парковки.

  Зображення виводиться на семи-дюймовий дисплей, роздільна здатність якого складає 480х274.

  У комплект поставки входять всі дроти які знадобляться для установки і пульт дистанційного керування.

  До мінусів такого девайса можна віднести недостатню дзеркальність поверхні.

  Щоб остаточно покінчити з проблемою паркування компанія RS розробила модель RVM-700 CPS. Функціонал і комплектація моделі аналогічні RS RVM-702-02, але доповнений парктроніком, який попереджає про перешкоду за допомогою звукового сигналу, а також виводить на монітор дані про відстані до перешкоди.

  Загалом ринок автомобільної електроніки не стоїть на місці, пропонуючи нам товари на будь-який смак.

  Завершена