0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Кошик
Мої покупки

На що звертати увагу при виборі пасатижів для повсякденної роботи

05.01.2016

Пасатижі, на перший погляд, здаються досить простим пристроєм, але на ділі - це один з найбільш універсальних і доступних інструментів. Цей невеликий предмет з протиставленими зубами може легко і просто повертати болти, крутити гайки і фіксувати предмети в потрібній локації. Ті пасатижі, що мають форму щипців, діють за допомогою сили рук майстра для виконання різних завдань, пов'язаних з будівництвом, механікою, виконанням різних електромонтажних, сантехнічних і інших робіт. Вибираючи пасатижі, підберіть собі кращу модель і у вас в арсеналі з'явиться інструмент для виконання будь-яких завдань.

Визначтеся, роботу якого типу ви будете виконувати за допомогою пасатижів.

Одна пара пасатижів допоможе вам впоратися з безліччю різноманітних робіт. Ви зможете їх використовувати не тільки для розбирання старих меблів або при затягуванні чи ослабленні гайок і болтів. Пасатижі стануть відмінним помічником при заміні крана, ремонті раковини або труб в сантехніці, для різання, склеювання і скручування проводів в електриці, для різних монтажних і будівельних робіт або навіть просто для видалення цвяха зі стіни або ремонту риболовної снасті. Крім того, їх можна використовувати замість молотка.

Виберіть тип пасатижів.

Пасатижі, вони ж плоскогубці, мають безліч варіантів застосувань, але при цьому варто враховувати, що на ринку вони представлені у вигляді різноманітних моделей. Тому, підбираючи свій варіант, орієнтуйтеся на те, яка модель краще підходить для виконання конкретного завдання. Для ремонту електроприладів або нарізки проводів, рекомендується використовувати монтерські плоскогубці з ізольованими рукоятками. А для завершення загальних завдань, таких, як закручування гайок і болтів, можна взяти звичайні стандартні плоскогубці. Пасатижі з регульованою головкою, або шарнірні плоскогубці, є досить гнучкими, тому можуть легко пристосуватися до елементів різного розміру, а тонкі гострогубці відмінно підходять для виконання завдань в умовах обмеженого простору для кропіткої роботи. Комбіновані пасатижі (плоскогубці і кусачки) відрізняються більшою можливістю захоплення з варіантами регулювання і двома затискними кліщами, які можна пристосовувати для виконання конкретного завдання. За допомогою довгоносих плоскогубців ви легко зможете згинати дріт або вирішувати всілякі завдання, пов'язані з дуже дрібними об'єктами.

При виборі необхідної моделі звертайте увагу на розмір.

З метою дотримання умов безпеки, використовуйте пасатижі розміром 6-дюймів і більше. Це може гарантувати, що при стисненні інструменту, ви не пораните собі пальці. В іншому випадку, орієнтуйтеся саме під виконання конкретної роботи. Для більш делікатних завдань вибирайте невеликі моделі, а для роботи в більш посиленому режимі, пов'язаної з будівництвом або сантехнікою, краще вибирати 8-дюймовий, або навіть 10-дюймовий інструмент. І пам'ятайте, якщо з різноманітними завданнями по ремонту, наладці або підгонці вам доводиться стикатися досить часто, краще придбати декілька моделей щипців в різному дизайні і розмірах.

Спеціалізовані плоскогубці.

Існує окрема категорія пасатижів, які фахівці відокремлюють від загального переліку інструментів. Це ювелірні пасатижі. Виробники ювелірних прикрас використовують обтискні пасатижі, які сплющують спеціальні затискні з'єднувальні елементи в намистах і браслетах. Ще один варіант, так звані, аматорські пасатижі, вони використовуються для скручування ювелірних ланцюжків, затиску дорогоцінних каменів в кільцях. У цій підгрупі можна виділити й рибальські плоскогубці, які досить часто використовуються рибалками для нарізки волосіні або ремонту снастей.

Виберіть кращий бренд.

На ринку сьогодні представлена величезна кількість моделей щипців від різних виробників. Але все ж існує ряд торгових марок, на які варто звернути увагу, коли ви ходите по магазинам. Такі відомі бренди, як Stanley, JONNESWAY, Intertool і Topex пропонують відмінні пасатижі і компактні набори інструментів преміум класу, які представлені в різних розмірах і типах.

Завершена