0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Огляд автосейфів

  22.02.2016

  Як відомо, проти злодія немає замка, тим більше, що, як з'ясовується, автомобіль можна відкрити за допомогою звичайної монетки. І навіть якщо автомобіль обладнаний найдосконалішою охоронною системою, в ньому завжди можна розбити скло і за 10 секунд витягнути все, що лежить у бардачку або підлокітнику. Звичайно, можна кожен раз, виходячи з автомобіля, забирати з собою документи, відеореєстратор, мобільний телефон, гаманець, окуляри, тощо, попередньо підготувавши для цього спеціальну сумку. Погодьтеся, процес злегка енергозатратний, особливо якщо потрібно швиденько вибігти кудись на п'ять хвилин.

  Тут вам і при годиться автомобільний сейф. Призначенням сейфа є забезпечення збереження цінних речей в салоні автомобіля. Залежно від кількості цінних речей можна вибрати один з двох варіантів.

  Автосейф RS PS-01 має невеликі розміри 214x 154x70 мм і вагу 1,3 кг, корпус виготовлений по типу скриньки з висувною внутрішньою частиною. Зовнішній короб виготовляють з алюмінію завтовшки 2 мм, а висувна частина зі сталі товщиною 1,2 мм. Щоб цінні речі не пошкодилися на внутрішню частину сейфа нанесено спеціальне покриття.

  На одному з торців сейфа встановлений механічний замок і є отвір для кріплення троса, яким сейф кріпиться до автомобіля. Довжина троса 40 см, а діаметр 4 мм, весь трос покритий поліуретановою оболонкою і здатний витримувати до 700 кілограм навантаження на розрив. Сейф дуже компактний і зручний, його легко можна розмістити і в бардачку, і під сидінням, і навіть в підлокітнику, зручно і те, що поворотом ключа сейф легко від'єднується від троса і його можна забрати з собою.

  Якщо вам потрібен сейф більшого розміру, тоді варто подивитися в бік старшої моделі RS PS-05, він виготовлений зі сталі товщиною 1,2 мм, а розмір корпусу становить 420х320х135 мм і вага 6,8 кг. Такий сейф вже не сховаєш в бардачку, його місце скоріше під сидінням або зовсім в багажнику. Закріпити сейф в салоні автомобіля можна так само за допомогою того самого сталевого троса. Крім механічного замка, сейф обладнаний електронним кодовим замком, роботу електронного замка забезпечують чотири батарейки AA, а разі коли вони сядуть, сейф можна буде відкрити механічним замком. Для транспортування сейфа передбачена ручка, завдяки їй ви зможете забирати сейф додому або в офіс, пристебнувши його, наприклад, до батареї або стільця.

  Звичайно зловмисники можуть перекусити трос за допомогою кусачок або розпиляти його болгаркою, але для цього злодій заздалегідь повинен знати, що у вас є авто-сейф або завжди мати при собі кишенькову болгарку на батарейках.

  Як ми вже згадували, проти злодія немає замка, але це не означає, що ми не повинні намагатися убезпечити своє майно по максимуму.

  Завершена