0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Кошик
Мої покупки

Очисники колісних дисків

02.06.2016

Багато автомобілістів напевне помічали що навіть найретельніше миття не здатне повернути колісним дискам колишню чистоту, це пов'язано з тим що колісні диски стикаються з більш серйозними забрудненнями ніж ЛФП. На диски налипає бітум з дорожнього покриття, гарячий абразив гальмівних колодок (гальмівний пил), масляні відкладення і т.п. Такі забруднення звичайним шампунем змити неможливо, для цього використовують спеціальні засоби для чищення. І як ви вже здогадалися, ми протестували найпопулярніші з них і зараз розповімо що з цього вийшло.

У тесті взяли участь:

Спосіб застосування подібних очисників досить простий, засіб потрібно нанести на колісний диск (уникаючи при цьому потрапляння на ЛКП) зачекати 2-3 хвилини і змити водою, при необхідності допускається додаткова обробка щіткою. Що б поставити всі чотири засоби в рівні умови ми вирішили обробляти колеса таким чином:

 • Наносимо засіб

 • Чекаємо 3 хвилини

 • Змиваємо водою

 • Протираємо мікрофіброю

 • Ще раз миємо водою

 • Ще раз протираємо мікрофіброю

Першим піддослідним став очищувач дисків HI-GEAR PRO Line HG5352, як і вся автохімія HI-GEAR серії PRO Line, це очисник використовує так звану розумну піну яка одночасно очищає, надає блиск і створює захисну плівку. Загалом не очищувач дисків, а мрія, правда мрія дуже швидко розбилася об реалії життя. Після стікання піни і першого миття водою диск як і раніше залишався чорним, і ми взялися терти його мікрофіброю яка дуже швидко забруднилася і почала залишати розводи на диску. Після повторної мийки і протирання мікрофіброю, з горем навпіл ми все таки змогли відмити диск, правда мікрофібра прийшла в непридатність і інші колеса помити нею було не реально.

Наступним ми випробували бюджетний засіб від фірми Dannev, він так само має ефект 3 в 1, але коштує в чотири рази дешевше, і що найголовніше працює ефективніше. Відмити диск за допомогою даного очищувача виявилося набагато легше і швидше, правда в важкодоступних місцях (на приклад стик спиці з ободом) і глибоких подряпинах бруд все одно залишився, рівно як і в випадку з HI-GEAR.

Очищувач дисків Turtle Wax Red Line відноситься до інтенсивних сильнодіючих очисників і тому коштує дорожче за всіх, але в той же час даний очищувач виявився найефективнішим. Велика частина забруднень змилася разом з водою, а протирання мікрофіброю і повторна мийка несла скоріше формальний характер. Причому, забруднення з важкодоступних місць, які були непосильні першим двом учасникам, теж без праці віддалилися.

На етикетці останнього учасника нашого тесту Shell AC56J, красується гордий напис "безкислотний очищувач", ми вже було зраділи що це означає нешкідливість для ЛФП, але ж ні, в інструкції чітко написано "уникати попадання на ЛФП". Таким чином взагалі не зрозуміло до чого цей напис і що він повинен означати для споживача. До речі результат тесту нас теж особливо не порадував, очищувач дисків Shell виявився не набагато краще ніж HI-GEAR і не багато гірше ніж Dannev.

Таким чином місця розташувалися в наступному порядку:

 • 4е місце зайняв Очисник дисків HI-GEAR PRO Line HG5352 його розумна піна виявилася на стільки розумної що геть відмовилася працювати.

 • 3-є місце ми віддали очищувачу дисків 0,5 л Shell AC56J

 • 2е місце отримав найдешевший учасник тесту Dannev 3 в 1, він може стати відмінною покупкою в співвідношенні ціна-якість.

 • 1е місце зайняв найдорожчий і ефективний очищувач очищувач дисків Turtle Wax Red Line FG6875, він краще за всіх впорався з поставленим завданням.

Завершена