0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Топ 10 автохолодильників. Добірка від фахівців Avtozvuk.ua

  07.06.2016

  Даний топ присвячується всім любителям прохолодних напоїв, відпочинку на природі, а так само тим хто часто подорожує на автомобілі. Адже хто, як не ці люди, знає справжню цінність пляшечки холодненької мінералочки спекотного літнього дня. У цій статті ми зробили топ 10 найпопулярніших автомобільних холодильників, для того що б ви змогли вибрати для себе оптимальний за ціною, якістю та функціоналу.

  Отже, сумка-холодильник це один з найпоширеніших варіантів серед авто-холодильників, і Mystery MTH-17B якраз відноситься до таких. 17-ти літрова модель має додаткову кишеню щоб в сумку можна було покласти не тільки продукти а й на приклад столові прилади. Завдяки ремінцю через плече сумку зручно не тільки возити в автомобілі, але і брати з собою. Але у сумки-холодильника Mystery є два суттєвих недоліки: це погана теплоізоляція і слабкий охолоджуючий елемент, таким чином максимум що може ця модель це знизити температуру на 7С від навколишнього середовища, і тому їй дісталося 10е місце.

  На дев'ятому місці розташувався абсолютний аналог холодильника Mystery MTH-17B, сумка-холодильник X-Digital CB-901/24L, отримати таку позицію в нашому топі ця модель змогла отримати виключно через трохи більший обсяг і меншу ціну, в усьому іншому X-Digital CB-901 має ті ж переваги і недоліки.

  Восьме місце отримав досить не великий і в той же час не дуже дешевий холодильник від німецької компанії EZETIL, модель E-21 має 19,6 літрів корисного об'єму завдяки чому ви без зусиль зможете розмістити півторалітрову пляшку у вертикальному положенні. А можливість підключення до побутової розетки 220V створить додаткову зручність при використання даної моделі.

  Холодильник Campingaz Powerbox 28L Deluxe може використовуватися як автохолодильник підключений до прикурювача, так і як звичайний термобокс, для цього в комплект поставки входить дві кришки - одна з охолоджуючим елементом, а одна звичайна. Внутрішня частина холодильника покрита спеціальним антибактеріальним покриттям, що не вбирає запахів, а в якості термоізоляції використовується спінений поліуретан яким заповнений весь простір між внутрішньою і зовнішньою частинами холодильника.

  Але, при досить високій вартості, дана модель не має можливості підключення до побутової розетки, для цього знадобитися покупка додаткового адаптера, до того ж ми з вами пам'ятаємо наш недавній тест термобоксів, в якому Campingaz показав не найкращий результат, тому даний холодильник отримує сьоме місце.

  На шостому місці ще одна сумка-холодильник але цього разу від відомої канадської компанії COOLFORT модель CF-1221, цей холодильник комбінує в собі технологічність і зручність. Зовні холодильника передбачено безліч кишень в які можна скласти кабель живлення, столові прилади, серветки, спеції і багато іншого. Обсяг холодильника становить 21 літр, а на його внутрішній простір нанесено спеціальне покриття ThermoFORT, яке збільшує термін зберігання продуктів і спрощує догляд за холодильником. Звичайно, термоізоляція у даній моделі краще ніж у більшості інших сумок, але змагатися з холодильниками в пластикових корпусах їй не під силу.

  П'яте місце отримує авто-холодильник GioStyle Fiesta 25, холодильники цієї марки відрізняються хорошим поєднанням ціни, якості та функціоналу. Дана модель має 21 літр корисного об'єму, що дозволяє вільно розмістити чотири 1,5 літрові пляшки. Дана модель може підключатися як до прикурювача так і до розетки на 220В, завдяки чому термоелектричний охолоджуючий елемент дозволить знизити температуру всередині холодильника на 12 градусів від навколишнього середовища.

  Автохолодильник Thermo TR-19A один з небагатьох термоелектричних холодильників, які здатні охолоджувати продукти до 0С, правда цієї моделі таке охолодження під силу при температурі навколишнього середовища не вище ніж +20 - + 25С. Запрограмувати холодильник на потрібну температуру можна за допомогою кнопок і електронного дисплея. Так само дана модель передбачає два типи підключення до мережі 12В і 220В, але, при своїй досить високій вартості і великих габаритах, авто-холодильник Thermo TR-19A має невеликий обсяг корисного простору, що відправляє його на четверте місце.

  Третє місце завоював авто-холодильник Waeco MobiCool FR-35 це єдиний холодильник в нашому топі у якого для охолодження застосовується компресор, як в звичайному побутовому холодильнику, завдяки чому з даною моделлю можна домогтися температури 12С і нижче, незалежно від температури навколишнього середовища. До мінусів даної моделі можна віднести дуже високу вартість, велику вагу і то що приблизно половину корисного об'єму холодильника займає компресор і додаткове устаткування. Але якщо ви не готові йти на компроміс з температурою то ця модель саме для вас.

  На другому місці розмістився автохолодильник Vitol CB-28, на користь даної моделі зіграли гарна якість пластика, великий обсяг холодильного відділення і підключення живлення до 12В і 220В. А наш недавній тест показав що дана модель за три години без всяких акумуляторів холоду здатна знизити температуру в холодильній камері на 16 градусів, таким чином якщо в салоні автомобіля температура буде близько 20С то дана модель практично не поступатиметься звичайному домашньому холодильнику.

  Автохолодильник WAECO COOLFUN SC 30 на тесті температур показав такий же результат як і володар другого місця Vitol CB-28, але холодильник WAECO має благородне німецьке походження, на два літри більший обсяг і регулювання температури охолодження. Таким чином німецька якість і хороші характеристики дозволяють даної моделі зайняти почесне перше місце.

  Завершена