0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Мої авто
    У гаражі немає жодного авто
      Додати авто
      щоб зберегти авто для використання в наступний раз
      0
    • Кошик
    Мої покупки

    Діодні фари RS і їх тестування

    11.08.2016

    Діодні фари RS завоювали велику популярність серед любителів покатушек на джипах, а також військових і просто людей, які люблять виїхати на своєму автомобілі туди, де, принаймні, нога людини ступала дуже рідко. Основні переваги діодних фар - це висока яскравість при мінімальному енергоспоживанні. Наприклад, протестована нами фара споживає стільки ж електроенергії, як фари звичайного автомобіля, але світить при цьому в шість разів яскравіше. При цьому діодні фари RS мають солідний запас міцності, і на підтвердження цього ми провели краш-тест, де чудо-фара пройшла вогонь, воду і свинцеві кулі, зберігши при цьому працездатність.

    Тестування діодних фар RS

    Для початку ми піддали фару падінню з висоти 2,5 м і 38 м, потім тягли її по асфальту на швидкості 80 км/год, обливали бензином і підпалювали, випустили в скло 3 обойми з пневматичного пістолета і розігріли корпус до 150 С°, після чого пішов тест на герметичність корпусу, фара в включеному стані пробула під водою 2 години, і продовжувала працювати, що заперечує розгерметизацію.

    І раз нашу фару не взяла жодна з стихій, на допомогу прийшов старий добрий АКМ. Перших чотири постріли прошили фару наскрізь, але вона як і раніше продовжувала працювати. П'ята куля, увійшовши в радіатор, вийшла через скло першого блоку, до якого підведена контактна група, і, природно, цей блок перестав працювати, але в строю було ще 8 діодів, 2 з яких вдалося погасити двома наступними пострілами.

    Підсумки тестування

    На цьому наші знущання закінчилися, і ми зрозуміли, що діодна фара RS заслужила своє право на життя.

    Завершена