0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Яку охоронну систему вибрати для автомобіля

  10.10.2016

  За останній рік в Україні суттєво зросла кількість викрадень автомобілів, і, на жаль, звичні охоронні системи вже не можуть забезпечити безпеку на належному рівні. Тому все частіше автовласники віддають перевагу супутниковим охоронних систем, а також системам стеження і виявлення автомобіля.

  Види охоронних систем від Венбест

  Як відомо, попит народжує пропозицію, і за той самий рік на ринку з'явилася маса найрізноманітніших супутникових систем від дешевих китайських до знаменитих брендових. І тому найбільше недержавне охоронне підприємство Венбест вирішило провести першу конференцію з автомобільної безпеки за участю представників МВС, поліції, а також різних компаній, які займаються продажем автомобілів і додаткового обладнання для них, і, природно, База Автозвука стала одним з учасників цієї конференції.

  В першу чергу компанія Венбест акцентувала увагу на новому обладнанні та послугах з безпеки авто. Модельний ряд GPS систем Венбест складається з чотирьох моделей - це автономний маяк-закладка "Слід" для легкої установки і виявлення автомобіля; система для логістики і моніторингу рухомого складу підприємства "Кондор"; система "Кондор+" з можливістю дистанційного блокування двигуна; і супутникова охоронна система з іммобілайзером і персональним кодом.

  По суті, всі системи на перший погляд не відрізняються від вже існуючих систем інших виробників, але одна особливість все-таки є. Всі маяки Венбест знаходяться під постійним контролем диспетчерського пульта, в разі спрацювання маяка або охоронної системи до вашого автомобіля негайно прибуде група затримання, яка за бажанням власника може прибувати разом з патрулем поліції.

  У вартість обладнання вже включена річна диспетчерська підтримка, в подальшому абонплата складе 160 грн в місяць, в цю суму включена цілодобова диспетчеризація та моніторинг автомобіля, а також повний контроль над працездатністю обладнання аж до поповнення рахунку на сім карті, встановленої в центральний блок. Тобто, якщо ваше обладнання вийде з ладу, або маяк не вийде на зв'язок у встановлений час, диспетчер першим повідомить вам про це, таким чином, клієнт повністю позбавляється необхідності перевіряти обладнання на працездатність самостійно.

  До речі, з причини повної диспетчеризації обладнання клієнт не має доступу до налаштувань, всі налаштування здійснюються і змінюються за погодженням з компанією Венбест, тільки так охоронне підприємство може гарантувати безпеку автомобіля.

  Як працює автономні маяк "Слід"?

  І тепер трохи про сам обладнанні. Автономний маяк "Слід" має мініатюрний пило-, вологозахищений корпус, і може працювати при температурі навколишнього середовища від -30 до +50 градусів за Цельсієм, завдяки цьому маяк можна встановлювати не тільки на сухопутну техніку, а й на водний транспорт. Маяк "Слід" раз на добу передає на сервер свої координати (за бажанням замовника частота виходу на зв'язок може бути збільшена), весь інший час він перебуває в режимі сну, що виключає можливість дистанційного виявлення маяка. Елемент живлення розрахований мінімум на один рік роботи в режимі один вихід на зв'язок в добу.

  Принцип роботи системи "Кондор"

  Системи трекінгу "Кондор" і "Кондор+" підключаються до бортової мережі автомобіля, і передають на сервер інформацію про пройдений маршрут в режимі реального часу. У разі відключення трекера від харчування, він переключиться на вбудований акумулятор і зможе передавати координати протягом декількох діб. Також система "Кондор+" дає можливість диспетчеру дистанційно заблокувати двигун, а у власника автомобіля для цього є спеціальна тривожна кнопка з радіусом дії 150 метрів.

  Чому варто вибрати супутникову охоронну систему?

  І найбільш просунутим продуктом від Венбест стала супутникова охоронна система, яка як не дивно поки не має власної назви. Дана система підключається до бортового комп'ютера автомобіля по протоколу CAN, завдяки чому вона може надійно тримати автомобіль під охороною, а в разі порушення периметра охорони диспетчер пульта отримає повідомлення і зможе відреагувати на несанкціоноване проникнення. Для доступу до автомобіля власник може використовувати кілька способів, наприклад, машину можна зняти з охорони за допомогою радіопозначки або ввівши персональний код на пульті в салоні автомобіля.

  В цілому, охоронні системи від Венбест з технічної точки зору не мають переваг перед вже існуючими, але диспетчерська і силова підтримка цих систем можуть зробити даний продукт дуже привабливим.

  Завершена