0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Вибір підігріву сидіння. Нюанси при виборі підігріву

  06.02.2017

  Практично всі сучасні автомобілі мають таку корисну опцію, як підігрів сидінь. Вбудований підігрів сидінь встановлюється на заводах навіть в автомобілі з мінімальною комплектацією. Але не всім нам, браття автомобілісти, випадає шанс придбати новий автомобіль, навіть в мінімальній комплектації. Тому, автовласникам доводиться довстановлювати підігрів сидінь самостійно, Вибираючи між вбудовуваним (вшивним) підігрівом і підігрівом накидкою.

  Вбудовувані підігріви після установки нічим не відрізняються від заводських підігрівів. Існують навіть такі моделі, які комплектуються оригінальними кнопками включення підігріву, так що після установки неможливо визначити це рідний підігрів або доукомплектований. Але, установка такого підігріву тягне за собою додаткові витрати, так як потрібно знімати обшивку сидінь і прокладати додаткову електропроводку. Тому багато автовласників віддають перевагу обігріву накидкам, які за допомогою гумок фіксується на сидінні і підключаються в прикурювач.

  Через високу популярність підігрівів накидок, ми взяли п'ять популярних моделей накидок і на їх прикладі вирішили розповісти про те, як вибрати підігрів, який буде відповідати вашим вимогам.

  Переваги та недоліки деяких моделей підігрівів

  Почнемо з самого простого підігріву KIOKI VB 0934. Він має стандартну компоновку - сидіння + спинка (без підголовника). На тильній стороні підігріву розташовані фіксуючі елементи: спинка кріпиться за допомогою гумок, а сидіння - гумками з пластиковими гачками. Можливість фіксації сидіння дуже важлива, так як, за відсутності фіксаторів, нижня частина підігріву буде постійно зміщуватися на сидінні автомобіля що заподіює водієві сильний дискомфорт. Для установки такого підігріву не знадобиться допомога майстрів. Всі процедури можна зробити самостійно: спочатку ви одягяєте на спинку сидіння верхню частину підігріву (спинку), а потім нижня частина підігріву (сидіння) кріпиться за сидіння автомобіля за допомогою пластикових гачків. Підключення до живлення здійснюється через штекер прикурювача, і завдяки невисокій потужності споживання 35 Вт і захисту від перевантаження, не доведеться переживати про те, що згорить якийсь запобіжник або розплавиться проводка автомобіля. Також, хочеться окремо відзначити надійність кріплення кабелю живлення до накидки. У місці підключення кабель зафіксований з двох сторін пластиковими накладками, що значно знижує ризик обриву кабелю. До мінусів даної моделі можна віднести неможливість регулювання інтенсивності нагріву, тобто кожен раз коли підігрів сильно нагріється, вам потрібно виймати штекер з роз'єму прикурювача. У просунутих моделях є спеціальний перемикач, яким можна знизити температуру підігріву до більш комфортною.

  А ось підігрів Elegant EL 100 572 вже обладнаний регулюванням інтенсивності нагріву. На кабелі живлення встановлений спеціальний перемикач, на якому можна вибрати режим інтенсивності нагріву, режим підтримки тепла або просто вимкнути підігрів. Дана модель, як і попередня, має надійне кріплення кабелю живлення і фіксуючі елементи нижньої і верхньої частини накидки. Окрім наявності регулювання інтенсивності нагріву, підігрів Elegant має більш цікаву форму з підголовником. Тому даний підігрів більше підійде для автомобілів з підголовником, а в авто без підголівника верхня частина накидки буде заважати.

  При виборі накидки підігріву, крім дизайну, наявності-відсутності регулювання інтенсивності нагріву, надійності фіксації кабелю живлення, фіксації нижньої частини підігріву і наявності підголівника, потрібно звернути увагу на те, з якого матеріалу зроблений сам нагрівальний елемент. Найнадійнішими вважаються нагрівальні елементи з вуглеволокна, і підігрівом сидінь з таким нагрівальним елементом мають більш високу вартість, а їх виробники обов'язково вказують на упаковці, що цей підігрів з вуглеволокна, тому "пройти повз" такого примірника у вас не вийде.

  Підігріви сидінь Ємеля якраз відносяться до тих виробів, нагрівальний елемент яких з вуглеволокна. Але, незважаючи на якісний нагрівальний елемент, Ємеля має ряд недоліків. Наприклад, у піддослідної моделі Ємеля 2 немає регулювання інтенсивності нагріву, кабель живлення закріплений не найнадійнішим чином, а також відсутні кріплення нижньої частини накидки.

  А ось підігрів сидінь Heyner 505 600 з'єднав в собі всі найкращі якості попередніх моделей, правда виконаний він не у вигляді накидки, а у вигляді чохла що надає йому більшого естетизму. Дана модель обладнана перемикачем інтенсивності нагріву, нагрівальний елемент виготовлений з вуглеволокна і кабель живлення закріплений досить надійно. На боковинах чохла передбачені технологічні розрізи для подушок безпеки, на задній частині є спеціальна кишеня для зберігання журналів або аксесуарів, а також в комплект поставки входять чохол на кермо і підголовник.

  Крім стандартних підігрівів сидінь, в продажу можна зустріти і підігрівом з, так би мовити, спеціальними можливостями. Наприклад, підігрів Elegant EL 100 583 обладнаний вбудованим електромассажером. Для управління режимами масажу передбачений дротовий пульт ДК з допомогою якого можна вибрати одну з п'яти програм, а також зону і інтенсивність масажу. Звичайно ефективність такого масажу злегка сумнівна але, тим не менш легкий масаж і чашка кави під улюблену музику в рідному автомобілі зможуть повернути вам гарний настрій після важкого робочого дня.

  Але підігрів сидінь потрібен не тільки водієві. Додаткове тепло, також, припаде до душі пасажирам і маленьким дітям. Тому в мережі магазинів "База Автозвука" завжди є в продажу підігрівом сидінь Ємеля Омелько для дитячих крісел. Форма таких підігрівів ідеально підходить під дитяче крісло з урахуванням всіх і вигинів і розрізів під ремені безпеки. Нагрівальний елемент у Омелька виготовлений з вуглеволокна і є регулятор інтенсивності нагріву.

  У даній статті ми розповіли про недоліки й переваги всього шести моделей накидок з підігрівом, і це мала частина з того асортименту з яким ви можете ознайомитися на сайті avtozvuk.ua

  Завершена